شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ,22 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
نماینده مردم ایرانشهر و سرباز با اشاره به حوادث اخیر سیستان و بلوچستان گفت: مشکلات امنیتی سیستان و بلوچستان باید از طریق زیر ساخت‌های فرهنگی و اجتماعی برطرف شود و این در حالی است که در بحث امنیتی کارهای خوبی شده است اما ضعف‌هایی نیز وجود دارد که مسئولان باید آن را پیگیری کنند.
به گزارش عصر هامون، "سعید اربابی" نماینده مردم ایرانشهر و سرباز با اشاره به حوادث اخیر سیستان و بلوچستان، از جمله تیراندازی سارقین به سمت رییس دفتر فرماندار ایرانشهر و سرقت خودرو وی در روز گذشته، اظهار داشت: این حادثه امنیتی نبوده بلکه در نتیجه شرایط زندگی ساکنان این شهر از جمله بیکاری و مشکلات معیشتی صورت گرفته و نباید آن را تبدیل به مسئله بزرگی کرد.

وی با تاکید براینکه وضعیت امنیتی سیستان و بلوچستان نسبت سال‌‌های اخیر بسیار بهتر شده است، تصریح کرد: مشکلات امنیتی سیستان و بلوچستان باید از طریق زیر ساخت‌های فرهنگی و اجتماعی برطرف شود و این در حالی است که در بحث امنیتی کارهای خوبی شده است اما ضعف‌هایی نیز وجود دارد که مسئولان باید آن را پیگیری کنند.

گفتنی است؛ روز گذشته سه سارق مسلح عصر دوشنبه با تیراندازی به سمت رییس دفتر فرماندار ایرانشهر (سیستان و بلوچستان) را هنگام ورود به داخل خانه از خودرو پیاده کرده و پس از تیراندازی به پاهایش خودرو پژو او را به سرقت بردند.

انتهای پیام/ ۴۰۳۰
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۴۱۵


ارسال