جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ,14 August 2020
2
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۴
شهردار زاهدان خبر داد :
شهر زاهدان با چهرهای متفاوت به استقبال بهار می رود
 
شهردار زاهدان گفت : با تلاش تمام حوزه های شهرداری امسال شهر زاهدان با چهره ای متفاوت و زیبا به استقبال فصل بهار می رود.
به گزارش عصر هامون ، مسلم سید الحسینی در گفتگو با خبرنگار زاهدانه اظهار داشت : ستاد استقبال از بهار یک ماه پیش در شهرداری زاهدان تشکیل شده است و تمام حوزه های شهرداری سعی می کنند همزمان با فصل بهار خانه تکانی بزرگی در شهر انجام دهند.

وی در مورد اقداماتی جهت استقبال نوروز در شهر صورت خواهد گرفت گفت : نظافت شهر و اقدامات زیبا سازی شهر ، نصب المان های نمادین در میداین شهر متناسب با فصل بهار به صورت ثابت و فصلی در شهر زاهدان به مناسبت بهار انجام خواهد شد و همچنین نورپردازی سطح شهر جهت زیبا سازی سیمای شبانه شهر بعلاوه زیباسازی فواره ها و آبنما های سطح شهر را خواهیم داشت .

وی افزود : خدمات خاصی جهت اسکان مسافران در محل هایی خاص در نظر گرفته شده است و ایستگاه هایی برای استقبال از مسافران در ورودی ایجاد خواهد شد.

وی در انتها افزود : خدمات شهرداری امسال باید 10 برابر سالهای قبل باشد تا قابل لمس برای شهروندان باشد و مردم نشاط و طراوت بهار را بیشتر احساس کنند و این حرکت در تمام طول سال جدید باید تداوم داشته باشد .

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۴۹۶


ارسال
۱۳۹۲/۱۲/۱۵ ۲۳:۳۴
اول از همه زباله ها رو جمع كنن كه خيلي بدجوره
 
شهروندزیباشهری
۱۳۹۲/۱۲/۱۶ ۰۷:۳۱
آقای شهردارشما درست می فرمائید چون شهرزاهدان خلاصه شده درچندخیابان مثل دانشگاه وبزرگمهر ومعلم.زیباشهربابالاترین عوارضی که به شهرداری پرداخت مینماید،فراموش شده .لکه گیری وآسفالت خیابان ها وکوچه ها وجمع آوری زباله هاضعیف هست.وحیف ازاین نام زیبابرای این مناطق!!! نام گذاری خیابان ها وکوچه ها وپلاک گذاری که دردستورکارنیست.اگرشهروندی بخواهد به آدرسی برودباید2یا3ساعتی سرگردان باشدیاصاحبخانه دعوت کننده ورودی زیباشهر تامنزل مهمان خودش راهمراهی نماید.شایدهم این یک نوع مهمان نوازی رسم شده همراهی ورود وخروج بامهمان ؟