پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۱۶
رییس شورای عالی استان های کشور
شورا ها مهمترین عامل و نهاد قانونی در مدیریت های کلان کشورهستند
 
رییس شورای عالی استان های کشور گفت : شورا های اسلامی شهر و روستا در اجرای برنامه ها و تعامل و همکاری با دولت بعنوان مهمترین عامل و نهاد قانونی در مدیریت های کلان کشورایفای نقش می کنند.
به گزارش عصر هامون به نقل از چهاربهاران، مهدی چمران در نخستین همایش روسای شوراهای اسلامی استان های سراسر کشور در چابهار ضمن تاکید بر نقش کلیدی اعضای شورای اسلامی شهر در حل مشکلات شهری افزود: شورای اسلامی شهر و روستا بعنوان نمایندگان مردم هستند و بدیهی است که مشکلات و نیاز های شهری خود را از نمایندگان خود در شوراها درخواست کنند.
وی افزود : هماهنگی و تعامل میان شهروندان و مردم نکته مهم و اساسی برای رفع نیازهای اجتماعی مردم و برآورد کردن مطالبات آنها می باشد.
چمران با اشاره به مذاکرات نمایندگان کشور با گروه ۵+۱ بیان کرد : کشور ما بیش از هر زمان دیگری به اتحاد و همدلی بین مسئولان نیازمند است و تحقق و برآورده شدن مطالبات کشور در این گفتگو ها منوط به همین وحدت و انسجام بین مسئولین است .
رییس شورای عالی استان های کشورخاطر نشان کرد: تقسیم کار و وظایف به بخش های کوچکتر موجب انعطاف و تصریع در انجام امورات می شود و مدیریت محلی که توسط شورای شهر صورت می گیرد در همین راستا است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۴۹۸


ارسال