دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ,17 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۲۰
نایب رئیس بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان
مجرب‌ترین پزشکا‌ن ‌به مناطق محروم ‌‌سیستان و بلوچستان اعزام می‌شوند‌‌‌
 
نایب رئیس بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان گفت: ‌مجرب‌ترین پزشکا‌ن ‌به مناطق محروم ‌‌سیستان و بلوچستان اعزام می‌شوند‌‌‌.
به گزارش عصر هامون به نقل از چهاربهاران، مراسم گرامیداشت روز پرستار به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) با حضور حسینعلی شهریاری ‌نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از اعضای جامعه پزشکان و پرستاران سیستان و بلوچستان در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار شد. ‌
محمدعلی صبح خیز در این مراسم اظهار داشت: بسیج جامعه پزشکی از همان سال تاسیس با اهداف خدمات‌رسانی در مناطق محروم آغاز به کار کرده ‌و تاکنون موفق شده در سیستان و بلوچستان تیم‎های درمانی با کادری مجرب را به مناطق محروم سراسر استان اعزام کند.
وی افزود: بسیج تاکنون موفق ‌‌به تشکیل بیمارستان‌های صحرایی و اتوبوس آمبولانس شده و تشکیل کادر پزشکی مجرب در قالب تیم درمانی و ارائه ویزت رایگان در مناطق روستایی و دورافتاده استان اقدام کند.
وی اذعان داشت: برگزاری ۲۵ جسله گرامیداشت روز پزشک و ۱۳جلسه روز پرستار و برگزاری جشنواره‌های ورزشی، تفریحی و همایشات علمی در حوزه بهداشت و سلامت از مهمترین عملکردهای بسیج جامعه پزشکی استان از آغاز فعالیت تاکنون است.
صبح خیز ادامه داد: تاکنون بیش از ۳۰ کارگاه آموزشی علمی در خصوص اورژانس‌ها در مقابله با حوادث غیر مترقبه و تشکیل کلاس‌های توانمندسازی بسیجیان جامعه پزشکی در استان تشکیل شده است.
نایب رئیس بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: تربیت و آموزش بسیجان در قالب حلقه‌های صالحین با حضور پزشکان در سطوح مختلف نیز از جمله اقداماتی است که تاکنون صورت گرفته است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۴۹۹


ارسال