يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ,7 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۲
مدیر موسسه فرهنگ و مدیریت جهادی
تکیه به مردم و حرکت جهادی راهکار کلیدی مسئولین کشور است
 
مدیر موسسه فرهنگ و مدیریت جهادی گفت: تکیه به مردم و حرکت جهادی که از تاکیدات رهبری است برآمده از توان و اعتقادات راسخ مردم ایران است که با عمل به منویات رهبری می توان به بالاترین درجات رفاهی، اقتصادی، اجتماعی و معنوی دست یافت.
به گزارش عصر هامون به نقل از ارزشی ها، سید کاظم هاشمی مدیر مسئول موسسه فرهنگ و مدیریت جهادی در گفت‌وگو با پایگاه خبری ارزشی ها در خصوص بیانات اخیر مقام معظم رهبری ، اظهار داشت: هدف کلان ما به عنوان مجموعه ای مطالعاتی، برنامه ریزی و اجرایی در مرحله اول؛ آن است که بر اساس ظرفیت های اسلامی ایرانی با کمک اساتید و کارشناسان حوزه های مختلف مدل های اجرایی را طراحی کرده و در عرصه های فرهنگی، اقتصادی، علمی و سیاسی الگوی جهادی به جامعه ارائه دهیم.

مدیرمسئول موسسه فرهنگ و مدیریت جهادی با اشاره به وظایفی که رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با خبرگان رهبری به مسئولان گوشزد کردند، افزود: بیان این مسئله که شأن نسل جوان کنونی انقلاب، بالاتر از جوان نسل اول انقلاب است زیرا جوان امروز با وجود آنکه پیروزی انقلاب و مسائل بعد از آن را ندیده و در معرض انواع آسیب های ناشی از فضای مجازی و ماهواره ها نیز قرار دارد اما متدین است و پای انقلاب ایستاده است؛ پیام مهمی است که اگر با روحیه جهادی پیگیری نشود هیچ کدام از مسئولین نخواهند توانست بر این منویات رهبری جامه عمل بپوشانند.

وی همچنین ادامه داد: ظرفیت های بی شمار داخلی و ملی و استفاده از آنها که رهبری معظم از آنها یاد می کنند همین قلبهای مصمم جوانان است که با همه وجود خود آماده مجاهدت و تلاش در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

هاشمی با اشاره به برنامه های موسسه فرهنگ و مدیریت جهادی گفت: با استفاده از ظرفیت های علمی و تخصصی نیروهای جوان با روحیه جهادی در زمینه حقوقی که امروزه یکی از مشکلات عمده جامعه را در بر می گیرد مقرر شده است تا به نمازگزاران مساجد، طلاب حوزوی، مددجویان بهزیستی و کمیته امداد خدمات و مشاوره حقوقی رایگان ارائه شود.

هاشمی ادامه داد : اکنون که حساسیت حرکت جهادی در عرصه های مختلف از کلام رهبر معظم انقلاب همچنان که در سال های گذشته نیز این چنین بود مورد تاکید قرار می گیرد و به خوبی گوشزد مسئولین می شود، ما نیز در پایتخت معنوی ایران مشهد الرضا(ع) قدر این فرصت و هدیه الهی را خواهیم دانست و در سنگر جهادی خودمان با ارائه راهکارهای مناسب جهادی که بر اساس تحقیق و بررسی های علمی و عملی خواهد بود به یاری مسئولین و مردم خواهیم آمد .

خاطرنشان می کند موسسه فرهنگ و مدیریت جهادی در آبان ماه سال جاری در پایتخت معنوی ایران “مشهد” آغاز به کار کرد و تا کنون به تحقیقات و اقدامات مختلفی در راستای ترویج فرهنگ و مدیریت جهادی پرداخته است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۵۲۴


ارسال