پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۹
مدیرکمیته امداد امام خمینی ( ره )‌خاش خبر داد
برپایی بیش از ۴۰ پایگاه جشن نیکوکاری در خاش
 
مدیرکمیته امداد امام خمینی ( ره )‌خاش گفت : بیش از 40 پایگاه ثابت و سیار در شهرستان خاش آماده جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی شهروندان خاش هستند .
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما، منصور ایرندگانی در حاشیه برپایی پایگاه های کمیته امداد در سطح خیابان های این شهرستان اظهار داشت : با بیان اینکه در دین مبین اسلام و فرمایشات معصومین (ع) دستگیری از نیازمندان سفارش ویژه‌ای شده است، اظهار داشت: نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی است که به‌ دست معمار کبیر انقلاب صورت گرفت و این عمل امام راحل ابتکاری بزرگ در حمایت از مستضعفان در جامعه است.
ایرندگانی بابیان اینکه احسان و نیکوکاری کارکردهای زیادی در عرصه‌های فردی، اجتماعی، فرهنگی، معنوی و… دارد، گفت : مؤمنان واقعی و انسان‌های صاحب خرد و اندیشه در هر زمانی، سعی و تلاش نموده‌اند خود را به صفت و ویژگی احسان و نیکوکاری، آراسته سازند و جامعه خیرین نمونه بارز آن هستند.
وی بیان کرد : جشن نیکوکاری بهانه‌ای برای نزدیک شدن دل‌ها به یکدیگر و فرصتی برای سهیم شدن در امور خیر است.
مدیرکمیته امداد امام خمینی ( ره ) خاش با بیان این مطلب که بیش از ۴۰ پایگاه ثابت و سیار در شهرستان خاش آماده جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی شهروندان خاش هستند ، تصریح کرد : از نظر قرآن یکی از وظایف مهم افراد در جامعه اسلامی دستگیری از نیازمندان و تهیدستان است.
وی در پایان ابراز داشت: برای رسیدن به بلندای عزت و آسایش دنیا و آرامش آخرت توجه به محرومان و نیازمندان از وظایف مومنان محسوب می‌شود و ارزش بالاتری دارد.انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۵۴۰


ارسال