يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۱
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاش خبر داد
سرانه ورزشی خاش در سال آینده افزایش می‌یابد
 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاش گفت: با توجه به احداث دو پروژه ورزشی دیگر در این شهرستان متوسط سرانه ورزش درخاش افزایش می یابد.
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما،عبدالغفور قلندرزهی اظهار داشت: در حال حاضر تعداد ۱۲ هزار ورزشکار در این شهرستان فعالیت دارند که از این تعداد ۴هزار نفر به صورت سازمان یافته ورزش می کنند.
قلندرزهی با بیان اینکه سرانه ورزشی در این شهرستان به ازای هر ورزشکار ۵۰ سانتی متر مربع است افزود: به منظور برخورداری جوانان و افزایش سرانه ورزشی تعداد ۲ سالن دیگر در سال آینده در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
وی همچنین از بهره برداری سالن ورزشی اسکل آباد با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در سال آینده خبر داد و افزود: با بهره برداری از این سالن ورزشکاران منطقه حاشیه تفتان، کهنوک، اسکل آباد و نوک آباد از استاندارد های ورزشی مطلوب برخوردار خواهند شد.
وی ادامه داد: این سالن ورزشی با یک هزار و ۴۴۲ متر مربع زیربنا و ظرفیت پذیرش یک هزار نفر تماشاچی امکان فعالیت ورزشکاران در رشته های فوتسال، بسکتبال، والیبال و هندبال را فراهم می کند.
قلندرزهی همچنین از افتتاح و بهره برداری سالن ورزشی سنگان برای استفاده ورزشکاران حاشیه تفتان در زمینی به مساحت یک هزار و ۴۴۲ متر مربع و با ظرفیت ۵۰۰ تماشاچی خبر داد و گفت: با افتتاح این سالن به نیاز های ورزشکاران این منطقه نیز در سال اینده پاسخ داده خواهد شد.
وی گفت: همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ۲۲ بهمن سال جاری نیز جوانان و ورزشکاران منطقه گوهر کوه نیز شاهد افتتاح و راه اندازی سالن ورزشی شهید ابراهیمی با اعتبار۵۳۶ میلیون تومان بودند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۵۶۵


ارسال