جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ,4 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۵۵
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خبر داد
تئاتر خیابانی دو رکعت عشق در زاهدان اجرا می‌شود
 
به مناسبت روز ملی راهیان نور و گرامی‌داشت عملیات بدر، نشست هم‌اندیشی راویان فتح دفاع مقدس در جوار شهدای گمنام زاهدان برگزار شد.
به گزارش عصر هامون به نقل از زاهدانه،مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان اظهار کرد: انجمن راویان فتح دفاع مقدس در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تشکیل شده است و به همین دلیل نیز جلسات فصلی در این انجمن برگزار می‌شود.
حمزه دهقان افزود: امروز 20 اسفندماه 92 به مناسبت روز ملی راهیان نور و گرامی‌داشت عملیات بدر، ششمین جلسه هم‌اندیشی راویان فتح دفاع مقدس در جوار شهدای گمنام زاهدان با هدف همفکری و هم‌اندیشی و به دست آوردن آخرین یافته‌ها و آموزه‌های روایتگری برگزار شد.
وی تصریح کرد: شرکت کنندگان در این جلسه، رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس هستند که آموزش روایتگری دیده‌اند و همراه کاروان‌های راهیان نور به مناطق اعزام تا رخدادهای دفاع مقدس را به نسل جوانی که این دوران را ندیده‌اند، منتقل کنند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان گفت: هم‌چنین برنامه غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام زاهدان به عنوان تجلیل از حماسه سازان دفاع مقدس برگزار شد.
دهقان هم‌چنین اظهار کرد: همزمان با سالروز عملیات بدر، تئاتر خیابانی توسط گروه تئاترحوزه هنری استان در زاهدان برپا می‌شود.
وی بیان کرد: نمایش خیابانی دو رکعت عشق با موضوع دفاع مقدس و شهدای گمنام، 22 و 23 اسفندماه در جوار شهدای گمنام زاهدان و نیز در دو نقطه دیگر شهر به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای عموم اجرا می‌شود.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۸۳۰


ارسال