مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان؛

مسابقه عکس و خاطره راهیان سرزمین نور در زاهدان برگزار می‌شود

21 اسفند 1392 ساعت 7:54

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان گفت: مسابقه عکس و خاطره راهیان سرزمین نور ویژه راهیان نور استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.


به گزارش عصر هامون به نقل از زاهدانه، حمزه دهقان اظهار کرد: زمان برگزاری این مسابقات همزمان با فرا رسیدن ایام اعزام کاروان راهیان نور از 15 اسفند مـاه تا پایان فروردین ماه 1393 است.
وی اضافه کرد: این مسابقات در دو بخش عکس و خاطره نویسی برگزار می‌شود، بخش عکس شامل عکاسی از مناطق مختلف 8 سال دفاع مقدس در قالب راهیان سرزمین نور با موضوعات ثبت لحظات معنوی در مناطق، معرفی مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس، حرکت کاروان‌ها در شهرها و مناطق عملیاتی، حضور کودکان و نوجوانان و جوانان در مناطق، ثبت لحظات برپایی نماز جماعت در مناطق و تمامی موضوعاتی که در زمینه اتفاقاتی که در سرزمین راهیان نور پیش می‌آید، برگزار خواهد شد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در بخش خاطره، نیز خاطرات بازدید کنندگان کاروان‌های راهیان نور از مناطق و سرزمین‌های راهیان نور بدون محدودیت موضوع برگزار می‌شود.
دهقان افزود: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا پایان فروردین 1393 به اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سیستان و بلوچستان ارسال کنند.
وی خاطرنشان کرد: انتخاب و داوری آثار در اردیبهشت ماه سال آینده و اعلام نتیجه نهایی و اهدای جوایز سوم خردادماه همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر خواهد بود.
انتهای پیام/9031


کد مطلب: 49831

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/49831/مسابقه-عکس-خاطره-راهیان-سرزمین-نور-زاهدان-برگزار-می-شود

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/