دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ,11 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۱
با حضور معاون فرماندار چابهار صورت گرفت؛
اجرای مانورسلامت نوروزی توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار
 
مانور سلامت نوروزی با هدف نظارت بر اماکن عمومی و توریستی شهرستان چابهار جهت حفظ سلامت مسافرین نوروزی اجرا شد.
به گزارش عصر هامون به نقل از چهاربهاران،رئیس مرکز بهداشت شهرستان چابهار در حاشیه این بازدید که با حضور معاون فرماندار و کارشناسان اعزامی از زاهدان صورت گرفت، گفت : با توجه به فرا رسیدن ایام نوروز و ورود گردشگران و مسافرین نوروزی به این بندر توریستی به منظور نظارت بر مراکز توزیع مواد غذایی و بهداشت اماکن ارائه دهنده خدمات به گردشگران ،نظارتهای بهداشتی توسط کارشناسان بهداشت شبکه درمان شهرستان چابهار صورت می گیرد.
هادی نظری افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته کلیه اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی ،عمومی، تفریحی و توریستی در شهرستان با هدف حفظ سلامت شهروندان و مسافرین در دستور کار قرار خواهد گرفت.
رئیس شبکه بهداشت از آمادگی بازرسان بهداشت محیط در طی تعطیلات نوروزی جهت ارائه خدمات بهداشتی و نظارتی خبر داد و اظهار داشت: کارشناسان و بازرسان شبکه بهداشت در طول تعطیلات نوروزی به صصورت شبانه روز نظارت بر روند ارائه خدمات در مراکز پذیرایی و اقامتی در ایام نوروز را بر عهده خواهند داشت.
نظری تصریح کرد: حفظ و ارتقای سطح سلامت شهروندان وگردشگران نوروزی، بهداشت آب و موادغذایی در مراکز عرضه کننده مواد غذایی و کنترل بیماری‌های مرتبط از مهمترین اهداف این مانوراست.
مانور سلامت تیم‌های بهداشت محیط شبکه درمان چابهار از ۱۵ اسفندماه آغاز شده و تا پانزدهم فروردین سال ۹۳، ادامه خواهد داشت.
شهروندان و مسافرین به صورت شبانه‌روزی می‌توانند شکایات و پیشنهادهای خود را با سامانه ۱۴۹۰ اطلاع‌رسانی کنند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۸۴۱


ارسال