يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ,29 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۹
اعتیاد، بلای جان خانم بازیگر ایرانی!
 
شهره آغداشلو، بازیگری که سال ها به خوش خدمتی به صهیونیست های هالیوود مشغول بود، به علت اعتیاد شدید به مواد مخدر، مدت هاست از دعوت تهیه کنندگان فیلم‌های هالیوود محروم مانده است.
به گزارش عصر هامون،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شهره آ‎غداشلو با نام اصلی «پری وزیری‌ تبار»، بازیگر ایرانی ساکن آمریکاست که سال هاست به فعالیت های غیر اخلاقی و ضد دینی با رویکرد مقابله با انقلاب اسلامی می پردازد.

 

وی که پیش از انقلاب اسلامی در ایران، به ایفای نقش در «فیلم های فارسی» می پرداخت، پس از پیروزی انقلاب اسلامی به خارج از کشور فرار کرد و در آمریکا مقیم شد.

آغداشلو، همسر هوشنگ توزیع، نویسنده و کارگردان بهایی‌ مسلک و بازیگری است که به صهیونیست‌ ها نزدیک است.

 

این بازیگر در سال 2004 و با وجود بازی کوتاه و کم اثرش در نقش یک شخصیت فرعی در فیلم «خانه‌ ای از شن و مه» با حمایت صهیونیست‌ها، کاندیدای برنده جایزه اسکار شد.

 

او درباره علت حضورش در فیلم‌ های ضد اسلامی گفته بود: «این درست است که همه مسلمانان تروریست نیستند، اما همه تروریست‌ها مسلمان هستند!» برخی از مطبوعات مدعی اصلاح‌طلبی، از اینکه این بازیگر کاندیدای اسکار شده بود، به عنوان یک موفقیت بزرگ یاد کرده بودند!

اعتیاد بلای جان بازیگر زن ایرانی

پری وزیری تبار، پس از بازی در فیلم «سنگسار ثریا»، به علت اعتیاد به مواد مخدر، مدتی است کارگردانان و تهیه کنندگان برای ایفای نقش انتخاب نشده است.
همچنین نزدیکان شهره آغداشلو اذعان کرده اند که اعتیاد به مواد مخدر باعث شده است که وی پیشنهادی از تهیه‌ کنندگان فیلم های هالیوودی نداشته باشد و نتواند به عنوان یک چهره هنری به فعالیت حقوق بشری بپردازد.

اعتیاد بلای جان بازیگر زن ایرانی

اعتیاد بلای جان بازیگر زن ایرانی

اعتیاد بلای جان بازیگر زن ایرانی

اعتیاد بلای جان بازیگر زن ایرانی

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۰۰۴۷
مرجع : شبکه خبر


ارسال