دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۷
جمع آوری بیش از یک میلیارد ریال کمک در جشن نیکوکاری زهک
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان زهک از جمع آوری بیش از یک میلیارد ریال کمک های مردمی در جشن نیکوکاری سال جاری در استان خبر داد.
به گزارش عصر هامون، محمد رضا قنبری در گفت و گو با زهک آنلاین اظهار داشت: بیش از یک میلیارد و۳۳۹ میلیون ریال کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم نوعدوست شهرستان جمع آوری که انشاءا… تا پایان سال جاری به خانواده های نیازمند ساکن شهرستان و روستاهای توابع و دور افتاده، توزیع و اهدا می شود.
وی ضمن تشکر از عوامل اجرایی، ادارات و نهادهایی که در این امر خداپسندانه مشارکت داشته اند؛ افزود: ۷۲ پایگاه ثابت و سیار، با استعداد ۹۵ نفر از نیروهای رسمی، قراردادی و افتخاری و با حضور اثربخش بسیجیان عزیز، سازمان بسیج مستضعفین، آموزش و پرورش با محوریت سازمان دانش آموزی، هیئت امناء مساجد و صدا و سیما ، در امر جمع آوری هدایا و کمکهای مردمی یاریگر این نهاد مقدس بوده اند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان زهک همت ارزشمند همه ی نیکوکاران را ستود و خاطرنشان کرد: در جامعه ای که بر مبنای دین مبین اسلام و مکتب علوی استقرار یافته است، فرد مسلمان نمی تواند در برابر گرفتاریها و نیازمندیهای برادران دینی خود بی تفاوت باشد، بلکه احساس مسئولیت نموده و در پی کمک به رفع مشکلات آنان همت خواهد نمود.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۰۱۳۸


ارسال