چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ,13 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۰۵
معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان خبر داد
استقرار تور زاهدان‌گردی در پارک‌ لاله زاهدان
 
معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان گفت: برای نخستین بار، تور زاهدان‌گردی به منظور گشت‌ و گذار مسافران نوروزی در پارک لاله زاهدان مستقر می‌شود.
به گزارش عصر هامون به نقل از زاهدانه، نذیراحمد هاشم‌زهی اظهار کرد: هشت پارک در شهرستان زاهدان برای اسکان مسافران نوروزی آماده‌سازی شده است.
وی به تجهیز پارک‌های لاله، کوه قدس، آزادگان، شادی، ملت، فرهنگیان برای اسکان مسافران نورروزی اشاره کرد.
معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان بیان کرد: بازسازی و اصلاح میادین ورودی شهرستان زاهدان از جمله میدان دکتر‌ حسابی و کشاورز، رنگ‌ آمیزی و خط کشی معابر، اصلاح تابلو‌های راهنمایی و رانندگی، نصب سیاه‌چادر در میادین ورودی این شهرستان، ایجاد 70 چشمه و سرویس بهداشتی در سطح شهرستان و جمع‌آوری زباله‌ها و غیره تنها بخشی از اقدامات صورت‌ گرفته در حوزه خدمات شهر و شهرداری زاهدان، برای پذیرایی از مهیمانان نوروزی است.
هاشم‌زهی عنوان کرد: توزیع 5 هزار بسته فرهنگی در راستای تحقق اهداف ستاد استقبال از بهار تهیه و به مسافران نوروزی اهدا می‌شود.
وی گفت: میوه با قیمت مصوب و عادلانه در چهار نقطه از شهرستان زاهدان از جمله زیباشهر، خیابان امیرالمؤمنین و دو مسیر از بلوار بهداشت، توزیع خواهد شد.
معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان افزود: برای نخستین بار، تور زاهدان‌ گردی برای مسافران و علاقه‌مندان به جاذبه‌های طبیعی و راه‌های سرسبز و چشمه‌های جاری این شهرستان در پارک لاله مستقر می‌شود.
وی عنوان کرد: تهیه بروشور مراکز فرهنکی و گردشگری سطح شهرستان با لحاظ کردن نکات ایمنی سفر و نکات خود ایمنی از اقداماتی بوده که از سوی شهرداری زاهدان انجام شده است.
هاشم‌زهی از عدم دریافت مجوز حفاری از 6 اسفندماه امسال تا 20 فروردین‌ ماه سال‌آینده توسط شهرداری خبر داد.
معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان گفت: اجرای برنامه‌های جشن و سرور در میادین ورودی شهر، لکه‌گیری و آسفالت معابر در سطح مناطق سه‌گانه، اسکان مسافران نوروزی در سازمان میادین میوه و تره‌بار واقع در بلوار شهید فاضلی، نصب 30 مورد نماد‌های مربوط به فرارسیدن نوروز و غیره از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه خدمات شهری است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۰۱۹۰


ارسال