پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ,16 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۱۰
نشست شورای مشترک کارشناسی برای توسعه متوازن چابهار تشکیل شد
 
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهارگفت : کمک به توسعه نواحی همجوار با هدف کمک به تعدیل و توازن منطقه به به عنوان محور برنامه های منطقه آزاد قرار دارد.
به گزارش عصر هامون به نقل از چهاربهاران، احمد علی مبارکی در نشست مشترک با شورای اسلامی شهر و شهردار بندر چابهار از تشکیل شورای مشترک بین منطقه آزاد تجاری و شهرداری خبر داد و اظهار داشت: رسالت منطقه آزاد توسعه و آبادانی چابهار است و باید با همگرایی و هم افزایی بین مسئولین شهر و منطقه آزاد در مسیر توسعه همه جانبه این بندر استراتژیک به عنوان نگین شرق کشور، قدم برداریم.
وی، اولویت منطقه آزاد در کمک به نواحی همجوار را بخش آموزش و بهداشت عنوان و تصریح کرد: تفاوت در تقسیم امکانات و کیفیت زندگی میان منطقه آزاد و شهر باید برداشته شود و مردم از مزایای منطقه بهره مند شوند تا توسعه متوازن صورت گیرد..
سخنگوی شورای اسلامی شهر چابهار و عضو هیات رئیسه شوراهای کشور در این نشست گفت: با عنایت و حسن همکاری بسیار خوبی که مدیر عامل جدید منطقه آزاد دارند انتظار مساعدت منطقه آزاد برای رفع مشکلات و موانع شهر چابهار شد.
دادکریم بلوچ ˈ شهردار چابهار در این نشست گفت: امیدواریم با مدیریت جدید منطقه آزاد فاصله بافت شهری شهر چابهار و منطقه آزاد با همکاری و همیاری منطقه آزاد به حداقل برسد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۰۱۹۱


ارسال