دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ,24 February 2020
1
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : جمعه ۱ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۴
در گفت و گو با عصر هامون صورت گرفت؛
پیام تبریک نمایندگان استان به مناسبت نوروز + خاطرات کودکی شان از آن ایام
 
نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک سال نو به مردم استان و حوزه های انتخابیه خود خاطرات دوران کودکیشان از نوروز را در گفت و گو با عصر هامون بیان کردند.
به گزارش عصر هامون، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با عصر هامون ضمن تاکید بر وحدت و همت مردم و مسئولین در تحقق شعار سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» برای مردم ایران آرزوی سربلندی و پیروزی داشتند.

دکتر حسینعلی شهریاری

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با عصر هامون ضمن عرض تبریک به مناسبت سال نو و آرزوی سعادت و سلامت برای تمام مردم ایران خصوصا مردم استان سیستان و بلوچستان و حوزه انتخابیه خود و با تاکید بر اراده و همت ملی برای تحقق شعار امسال اظهار داشت: انشاالله در سال جدید با برنامه ریزی که مسئولین کشور انجام می دهند وضعیت معیشتی مردم ارتقا پیدا کند و مشکلات مردم کم شود و دلتمردان بیشتر به فکر رفع گرفتاریهای مردم باشند و یک همدلی و صمیمیتی و وحدت میان مسئولین، و قوای سه گانه بوجود بیاید و دعواهای سیاسی نیز کاهش پیدا کند.
وی خاطر نشان کرد:امیدواریم مسئولین کشوری دست در دست هم در جهت رفع مشکلات و معضلات جامعه و مردم حرکت کند و تا زمانی که وحدت و همدلی بین مسئولین و دولتمردان نباشد مردم بیشترین صدمه را از اختلاف بین دولتمردان می بیند و امیدواریم در سال جدید با توجه به فرمایشات رهبری اقتصاد مقاومتی که فرمودند با پرهیز ار ریخت و پاش ها و تجمل گرای تمام مردم ایران زندگی خوبی داشته باشند.
دکتر شهریاری بهترین خاطره دوران کودکی خود را عیدی گرفتن از بزرگترها عنوان کرد و گفت:این خاطره جز بهترین خاطرات دوران کودکی من در ایام نوروز بوده  است.

هدایت الله میر مراد زهی


نماینده مردم سراوان،مهرستان، سیب سوران و زابلی در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به همه مردم غیور، شجاع و مهمان نواز سیستان و بلوچستان و به ویژه مردم حوزه انتخابیه خود، اظهار داشت: از خداوند متعال انسجام همدلی و همبستگی در سال پیش رو را برای مردم کشور بزرگمان ایران اسلامی آرزومندم و امیدوارم براساس رسالتی که داریم در بخش اقتصاد و فرهنگ و همچنین سایر توانمندی هایی که استان دارد بتوانیم شعار سال را به عرصه ظهور برسانیم و مردم بتوانند در سال پیش رو امورات اجرایی این مناطق را در دست بگیرند و در راستای عمران و آبادانی استان حرکت کنند. امیدوارم در این سال جدید موفقیت های بزرگی را همه برادارن و خواهران شیعه و سنی کسب نمایند.
هدایت الله میر مرادزهی بهترین خاطره دوران کودکی خود از ایام نوروز را دید و بازدید آن دوران عنوان کرد و افزود: بهترین خاطره من از نوروز همان دید و باز دیدهای دوران کودکی است و بنده در دوران کودکی آرزو داشتم در این ایام نوروز با خانواده به تفریح بروم و مناظر زیبا را تماشا کنم.

دکتر سید باقرحسینی

دکتر سید باقر حسینی ضمن عرض تبریک به مناسبت سال نو به مردم استان و حوزه انتخابی خود، بهار طبیعت را نشانه ای از رستاخیز بشری دانست و افزود: باید در آستانه سال نو همانطور که به خانه تکانی مشغول می شویم و گرد غبار و آلودگی ها را از خانه دور می کنیم و لباس نو می پوشیم باید تمام تلاش ما بر این باشد تمام کدورت ها و آن آلودگی های درونی که بر ما وارد شده است را از خود دور کنیم.
وی نوروز و آداب آن را  سنت حسنه ای خواند که از دیرباز در بین ایرانیان مرسوم و مورد تایید دین بزرگ اسلام بوده است و افزود: دید بازدیدهای این ایام همان صله رحمی است که در اسلام نیز به آن تاکید شده است و امیدواریم با همان تحولی که در طبیعت ایجاد می شود خداوند در قلب های ما و دل های ما این تحول را نیز ایجاد کند.
وی ادمه داد: امیدواریم سال 1393 برای مردم غیور و صبور سیستان که علی رقم چندین سال قهر طبیعت با وجود خشکسالی های اخیر  این شرایط را تحمل کرده اند و همچنان به سیستان پایبندند، سال خوب و پرباری باشد.
وی در پایان خواستار توجه به ایام فاطیمه که متقارن با نوروز است شد و افزود: درخواست ویژه دارم مردم استان حرمت این ایام را حفظ نمایند.
دکتر سید باقر حسینی بهترین خاطره دوران کودکی خود از نوروز را گرفتن هدیه بیان کرد و افزود: زمانی که بنده هنوز به مدرسه نرفته بودم یکی از بستگان ما که از راه دور بدیدن ما آمده بود بسیار لذت بخش بود و همچنین هدیه ای که او به من داد در خاطر بنده از دوران کودکی  هنوز مانده است.

یعقوب جدگال


نماینده مردم چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تبریک به مردم استان و حوزه انتخابیه خودبه مناسبت حلول سال نو اظهار داشت: امیدواریم سال 92 آیینه ای برای ما باشد و بتوانیم از این سال عبرت بگیریم و کاستی ها و مشکلاتمام را در سال پیش رو برطرف کنیم و سال 93 ، سال خوب و پرباری برای تمام مردم ایران بخصوص مردم استان باشد و در این سال تمام مردم به آرزوهای معقول خود دست بیابند، و نسبت به سال 93 برنامه ریزی بهتری داشته باشند و متناسب با شعار تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری گام برداریم.
یعقوب جدگال بهترین خاطره دوران کودکی خود در ایام نوروز را از دوران دبستان خود نقل کرد و افزود: اولین نوروزی که بعد از پیروزی انقلاب بود بهترین خاطره من از آن ایام نوروز بود زیرا نوروز رنگ و بویی اسلامی به خود گرفته بود و در آن زمان من در مقطع ابتدایی مشغول به تحصیل بود.

دکتر حلیمه عالی

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به مردم استان و بویژه حوزه انتخابیه خود افزود: امیدوارم سال جدید سالی سرشار از موفقیت، شادی و بهروزی برای ایرانیان باشد.
وی افزود: امیدواریم با عزمی جزم با همت مردم و مسئولین در تحقق شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری تعیین شده است بتوانیم گامی موثر برداریم.
حلیمه عالی بهترین خاطره دوران کودکی خود از ایام نوروز را از زمان آبادانی و خرمی سیستان بیان کرد و افزود:خاطره خوب من از نوروز در دوران آبادانی و خرمی سیستان بود آن زمانیکه اکثر مردم بدون ماشین چند خانواده همراه هم به سمت کوه خواجه سفر می کردند، و من در آن دوران هرگز نتوانستم به کوه خواجه بروم و بهترین خاطره من این بود که به تماشای این خانواده ها می نشستم و رفتن این خانواده ها را مشاهده می کردم.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۰۲۶۳


ارسال
سام
۱۳۹۳/۰۱/۰۴ ۲۰:۰۸
پس نماينده سرباز آقاي اربابي چي؟