دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ,26 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۸
خودروهای اپل با نام iCar وارد خیابان می‌شوند +تصاویر
 
اپل این روزها رویاهای بزرگ تری را در سر می پروراند تا از این طریق بتواند بار دیگر محبوب ترین شرکت فناوری نزد کاربران جهانی باشد.
به گزارش عصر هامون،حرف انگلیسی "i" که شرکت اپل از آن برای نامگذاری محصولات خود استفاده می کند، به زودی در ابتدای کلمات دیگر هم قرار می گیرد تا محصولات جدید این شرکت به کاربران جهانی معرفی شود.

انتهای پیام/5082

از جمله سیستم هایی که در آینده نزدیک نام آنها با حرف انگلیسی "i" شروع می شود تا معرف محصولات جدید اپل باشند می توان به ساعت مچی، خودرو و دستگاه های الکترونیکی پزشکی و سلامتی اشاره کرد.

 

خودروهای اپل با نام iCar وارد خیابان می شوند +تصاویر

به منظور توسعه این محصولات جدید، مدیران شرکت اپل بهار گذشته جلساتی را با "ایلون موسک"( Elon Musk) مدیرعامل شرکت خودروسازی Tesla برگزار کردند و روزنامه San Francisco Chronicle نیز آغاز همکاری های این دو شرکت را تایید کرد.

اما طی چند ماه گذشته اعلام شد که اپل قصد دارد شرکت خودروسازی Tesla را به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان اتومبیل های الکترونیکی در جهان بخرد.

منابع آگاه در همین راستا اعلام کردند که چند روز قبل "آدریان پریکا"(Adrian Perica) مدیر مرکز ادغام و خریداری شرکت های جدید در اپل به همراه "تیم کوک"(Tim Cook) مدیرعامل اپل جلساتی را با مدیرعامل شرکت خودروسازی Tesla برگزار کرده اند تا امکان خرید آن را بررسی کنند.

گفتنی است که هر دو برند یاد شده برای فناوری های پیشرفته و طراحی های منحصر به فرد خود شهرت جهانی دارند و مدل های ویژه ای از محصولات خود را روانه بازار می کنند که نمونه های آن در بازار دیده نمی شود.

اگرچه هنوز فرآیند خرید شرکت خودروسازی Tesla توسط اپل قطعی نشده است، اما گفته می شود که در آینده نزدیک نسل جدید نمایشگرهای لمسی و فناوری های اپل در محصولات این شرکت مورد استفاده قرار می گیرد.

کارشناسان پیش بینی می کنند که سری جدید محصولات اپل خودروهای هوشمندی است که با نام iCar شناخته می شوند و انواع فناوری ها و امکانات مورد نیاز کاربران را به صورت یکجا شامل می شوند.

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۰۳۳۲
مرجع : ایتنا


ارسال