يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۲
مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگ و مدیریت جهادی
تاکیدات رهبری بر تداوم راهیان نور، تذکری برای دولت یازدهم است
 
مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگ و مدیریت جهادی گفت: تاکیدات رهبری بر تداوم حرکت عظیم راهیان نور، تذکری برای دولت یازدهم به دلیل عدم حمایت از این حرکت است.
عقیل توحیدیان در گفت‌وگو با عصر هامون اظهار داشت: آنجا که حرکت عظیم راهیان نور که به منزله بزرگترین حرکت فرهنگی کشور دلهای جوانان جامعه را با شهدا همراه می سازد، عدم همراهی و حمایت دولت یازدهم از این حرکت مناسب به نظر نمی رسد.
توحیدیان افزود: حضور رهبر معظم انقلاب در بین کاروان های راهیان نور و در بین دلهای عاشق شهادت حمایت تمام عیار ایشان از حرکت راهیان نور را عیان می سازد.
وی ادامه داد: گلایه های مسئولین ستاد مرکزی راهیان نور و اعلام عدم حمایت از سوی دولت به هیچ عنوان شایسته دولت تدبیر و امید نیست، چرا که بهترین تدبیر در حرکت عظیم راهیان نور که همواره مورد تاکید و توجه رهبر معظم انقلاب بوده و هست؛ می بایست کمک و همراهی همه جانبه دولت یازدهم را بدنبال می‌داشت.
مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگ و مدیریت جهادی گفت: آنجا که امام خامنه ای در بیانات خود آمادگی برای جانفشانی را در راس همه تلاش ها مطرح می فرمایند، عدم همراهی و حمایت دولت تدبیر و امید از اعزام مردم شهید پرور ایران اسلامی تدبیر در خور و شان نظام مقدس جمهوری اسلامی به نظر نمی رسد. تاکید رهبری بر حفظ روحیه شهادت طلبی و ایثار، در این برهه حساس تاریخی که جهان در مسیر دوره گذار در حال عبور از پیچ تاریخی است تدبیر دیگری برای حفظ تاریخ گرانمایه دفاع مقدس است.
توحیدیان در پایان اظهار کرد: در کشور اسلامی ایران که زیر سایه حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و نایب حضرتش امام خامنه ای(مدظله) هر روز با تقدیم شهدای گرانقدر و با خون شهدا آبیاری می شود، مسئولین امور اجرایی کشور باید دوشادوش مردم و رهبری معظم انقلاب در پی تحقق آرمان های بلند شهدا و امام شهدا باشند و انشاء الله که دولت محترم نیز از منویات رهبری پندهای لازم را دریافت کرده و با جدیت در مقوله های مهم فرهنگی کشور ورود کند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۰۴۱۲


ارسال