چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ,3 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۷
با صدور بیانیه‌‌های جداگانه در شهرستان خاش/
ادارات و نهادهاي خاش مردم را به حضور حداکثری در راهپیمایی روز قدس فراخواندند
 
فرمانداري خاش ، آموزش و پرورش ، شهرداري و كتابخانه عمومي ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مخابرات ، ناحيه مقاومت بسيج سپاه خاش ، اداره آب و فاضلاب ، اداره برق ، اداره بنياد شهيد ، جهادكشاورزي و ... هر یک به مناسبت این روز بیانیه‌های جداگانه‌ای را صادر کردند .

به گزارش عصر هامون؛ فرمانداري خاش ، آموزش و پرورش ، شهرداري و كتابخانه عمومي ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مخابرات ، ناحيه مقاومت بسيج سپاه خاش ، اداره آب و فاضلاب ، اداره برق ، اداره بنياد شهيد ، جهادكشاورزي و ... هر یک به مناسبت این روز بیانیه‌های جداگانه‌ای را صادر کردند .
در این بیانیه ها آمده است: روز قدس روزی است که امام راحل برای همبستگی بین آزادی خواهان و مسلمانان جهان اعلام کردند؛ قدس روزی است که انسان‌های آزاد و خداپرست علیه صهیونیسم شیطان پرست فریاد بر می‌آورند.
این بیانیه ها می‌افزاید: بیت‌المقدس محور هویت و همبستگی امت است و همواره بر این باوریم که مظلومان و ستم‌دیدگان، وارثان و صاحبان حقیقی جهان بوده و عدالت موعود تنها زمانی محقق می‌شود که با برپایی حکومت صالحین، هیچ اثری از نقش ستم و به اسارت بردن ملت‌ها توسط استعمارگران و جهان‌خواران باقی نماند.
این بیانیه ها تصريح مي كند : آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را معمار کبیر انقلاب اسلامی به عنوان روز قدس نامیدند، روزی که همه مسلمانان جهان به ویژه ایران اسلامی یک دل و یک صدا، نابودی و محو رژیم صهیونیستی را فریاد می‌زنند.
این بیانیه ها مي افزايد: روز قدس، روز خروش امت اسلامی علیه رژیم جعلی صهیونیستی بوده که توسط استکبار جهانی بر بخشی از سرزمین‌های اسلامی سیطره یافته است.
این بیانیه ها بيان مي كند : مسجدالاقصی پایگاه عروج پیامبر عشق و محبت، سالیان درازی است که در چنبره شیطان صفتان گرفتار شده تا صلح و آرامش را از سرزمین‌های آنان بزدایند و جنگ و برادرکشی را در کشورهای این منطقه از جهان توسعه دهند و ساکنان این مناطق نیز در لهیب انفجارها و کشتارهای دسته جمعی درگیر شده‌اند و صهیونیسم جهانی به اشکال گوناگون منافع دنیاپرستانه خویش را با خونریزی‌ها و هتک حرمت‌ها حاصل می‌کند.
اين بيانيه ها تاكيد مي كند : روز قدس روز بیداری اسلامی و حماسه است، روز شکفتن حنجره‌ها و جوانه زدن مشت‌های گره کرده از قلب‌های آزادی‌خواهان است؛ قدس روز ارج نهادن به مبدا معراج پیامبر عزیزمان حضرت محمد مصطفی (ص) است.
این بیانیه ادامه می‌دهد: قدس روزی است که ملت مظلوم فلسطین از پشت سیم‌های خاردار غاصبان یهود امیدوارانه مشت‌های فولادین شما ملت قهرمان و دیگر مسلمانان بیدار دل جهان را می‌نگرند و در آرزوی رهایی، دل خود را به غریو الله‌اکبر شما زنده نگه داشته‌اند.
در پايان اين بيانيه ها آمده است : ادارات شهرستان خاش نیز همچون سال‌های گذشته با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی روز قدس، همدلی و همسویی خویش را با مردم مسلمان فلسطین که زیر چکمه‌های ظلم و ستم تمام حقوقشان نادیده گرفته می‌شود، اعلام می‌کنند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۰۴۶


ارسال