يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۱
معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری خاش
بیش از ۴۰ مرکز خدماتی با ۸۲ اپراتور ، کار ثبت نام یارانه را در خاش برعهده دارند با مراکز خدماتی متخلف برخورد قانونی می شود
 
معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری خاش گفت : جمعا تعداد 44 واحد کافینت ، خدمات کامپیوتری ، پلیس + 10 و دفاتر خدمات ICT روستایی با مجموع 82 اپراتور کار ثبت نام یارانه ها را در شهرستان خاش انجام می دهند.
به گزارش عصرهامون به نقل از تفتان ما،منصور بیجار در جلسه کمیته امور اقتصادی شهرستان خاش که پیرامون برنامه ریزی جهت ثبت نام فاز دوم هدفمندی یارانه ها برگزار شد ، بر اهمیت موضوع هدفمندی یارانه ها و ابعاد گسترده آن تاکید کرد و اظهار داشت : باید فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب و لازم در این خصوص انجام شود .
وی تصریح کرد : جمعا تعداد ۴۴ واحد کافینت ، خدمات کامپیوتری ، پلیس + ۱۰ و دفاتر خدمات ICT روستایی با مجموع ۸۲ اپراتور کار ثبت نام یارانه ها را در شهرستان خاش انجام می دهند .
بیجار با بیان اینکه شهرستان خاش داریا بیش از ۳۵ هزار خانوار است ، گفت : از تمامی امکانات این شهرستان برای ثبت نام این تعداد خانوار استفاده خواهد شد .
معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری خاش با بیان اینکه جلسات آموزشی نیز برای دفاتر پیشخوان دولت ، پست بانک ، پلیس +۱۰ و مرکز ICT روستایی برگزار گردیده است ، خاطرنشان کرد : کلیه بخشداران با هماهنگی شوراهای روستائی ، دهیاران و نیروی انتظامی مسئلهس تامین نظم و امنیت و جلوگیری از ازدحام را به عهده دارند .
وی با اشاره به این مطلب که مراکز ثبت نام می بایست با نصب پلاکادر به شهروندان اطلاع رسانی کنند ، اذعان داشت : شهروندان می توانند در صورت دریافت هزینه بیشتر توسط مراکز ثبت نام ، شکایات خود را با شماره تلفن ۱۲۴ در میان بگذارند .
ملک بخش ریگی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت خاش نیز در ادامه این چلسه اظهار داشت: برخی دفاتر پیشخوان دولت این شهرستان از هر سرپرست خانوار دو تا چهار هزار تومان برای نوبت دهی ثبت نام دریافت کرده اند که غیرقانونی است و با متخلفان برخورد قانونی می شود.
وی بیان کرد: از آنجا که از زمان اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها، قیمت حامل های انرژی و برخی کالا و خدمات افزایش می یابد، تدابیر لازم برای ذخیره سازی و نیز نظارت و کنترل بر بازار اندیشیده شده است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۱۰۰۱


ارسال