شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ,29 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۵
فرماندار چابهار:
مدیریت جهادی لازمه توسعه همه جانبه است
 
فرماندار ویژه چابهار گفت : مدیران و مسئولین در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با استفاده از تمامی ظرفیتهای منطقه در سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» با مدیریت جهادی رشد و توسعه کشور را رقم بزنند.

به گزارش عصر هامون به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی چهاربهاران ، ایرج حیدری در اولین جلسه شورای اداری شهرستان چابهار با اشاره به سفر رئیس جمهور به چابهار اظهار داشت: توجه و عنایت  رئیس جمهور به اهمیت بندر چابهار می تواند زمینه ساز رشد و توسعه هر چه زودتر این بندر اقتصادی و گردشگری باشد.

وی افزود: شهرستان چابهار از جمله بنادری است که به سرعت در حال توسعه است و توسعه این بندر توسعه شرق کشور را در پی خواهد داشت.

فرماندار مدیریت جهادی را لازمه توسعه همه جانبه دانست و اظهار داشت: همه ما اگر به فرمایشاتمقام معظم رهبری اهتمام کنیم و از آن در متن و خدمتگزاری مردم استفاده کنیم ، رشد و توسعه کشور را در همه زمینه ها شاهد خواهیم بود.

وی با اشاره به گام دوم هدفمندی یارانا ها تصریح کرد: اگر هدفمندی یارانه ها در راستای سیاستهای دولتی و استراتژی دولت شود و در کنار آن در  حوزه تولید و اشتغال مکانیزشویم ، تورم پایین می آید و رونق و رفاه اجتماعی را منجر خواهد شد.

.

.

.

.

.

.

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۱۱۱۶


ارسال