سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۰
همسر شهید گلدوی در گفت و گو با عصر هامون؛
در سفر به سیستان سری هم به مسجد جامع زاهدان و قتلگاه تاسوکی بزنید/خاطرات این سفر برای اشتون شنیدنی است
 
همسر شهید محمد گلدوی گفت: کاش آقای روحانی در سفرش به سیستان وزیر امور خارجه را هم با خود می آورد تا پیام مظلومیت مردم این خطه را از نزدیک درک میکردو به اطلاع جهان می رساند.
 فریبا کفاش همسر شهید محمد گلدوی در گفت و گو با عصر هامون گفت:قصه مظلومیت مردم سیستان و بلوچستان و قربانی شدن آنها در حوادث تروریستی داستانی است که بارها و بارها در کشور شنیده شده است، اما نمی دانم این پیام را چرا به خوبی به مدعیان حقوق بشر انتقال نمیدهیم که ایران بویژه سیستان و بلوچستان خود قربانی تروریسم است.
وی با اشاره به سفر رییس جمهور به استان،افزود: نمیدانم در این سفر آقای ظریف، رییس جمهور را همراهی می کنند یا نه، اما کاش ایشان نیز با وی به این استان سفر می کرد تا از نزدیک مظلومیت شیعه و سنی این استان را در مقابل حوادث تروریستی لمس می کرد و سری به مسجد علی ابن ابیطالب (ع) و مسجد جامع زاهدان و قتلگاه تاسوکی ، پیشین و چابهار می زد و در اولین دیدارش با اشتون خاطرات سیستان و بلوچستان را بازگو می کرد تا آنها به جای صدور قطعنامه علیه ایران فکری برای مقابله با دست پرورده های افسار گریخته شان کنند.
وی با اشاره به این نکته برای دیدار با رییس جمهور هیچ یک از مسئولین به ما خبری نداده اند، گفت: نه از  بنیاد شهید و نه استانداری به ما برای دیدار با رییس جمهور اطلاعی داده نشده است، ما می خواهیم بپرسیم پاسخگوی خون همسر من و سایر شهدای استان کیست؟ و جواب فرزندانمان را در آینده چه بدهیم اگر پرسیدند که مطالبه ای برای خون پدرمان کرده اید؟

به گزارش عصر هامون،شهید محمد گلدوی در مسجد به دنیا آمده و در 24 تیر 89 در همان مسجد شهید شد، وی در شب حادثه بمب گذاری انتحاری در مسجد جامع زاهدان با درآغوش گرفتن عامل  انتحاری وابسته به بازماندگان گروهک جندالشیطان و بیرون آوردن وی از مسجد، جان 150 نفر را نجات داد و به فیض شهادت نائل آمد و شهید فهمیده استان لقب گرفت.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۱۱۸۸


ارسال