يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ,27 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین برای ثبت‌نام یارانه‌ای جامانده‌ها و انصراف داوطلبان ثبت نام کرده از دریافت یارانه در نظر گرفته شده است.
به گزارش عصر هامون، به نقل از سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، این سازمان بعد از ظهر امروز جمعه اطلاعیه جدیدی صادر کرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بدین وسیله به اطلاع کلیه هموطنان عزیزی که در روزهای 20 لغات 29 ماه جاری نسبت به ثبت‌نام دریافت یارانه نقدی اقدام نموده‌اند، می‌رساند، در جهت کمک به ارتقای نظام سلامت و محیط زیست، کمک به تولید، بهبود فضای کسب وکار و گسترش حمل و نقل عمومی، که تمایل به انصراف دارند، می‌توانند از ساعت 2 بامداد شنبه 30 فروردین 93 با مراجعه به سامانه رفاهی (www.refahi.ir) اقدام نمایند.

ضمنا سرپرستان متقاضی نیازمند که تاکنون ثبت‌نام ننموده‌اند، نیز می‌توانند در صورت تمایل از ساعت 2 بامداد روز 30 فروردین تا پایان ساعت 24 روز 31 ماه جاری نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

***گزینه انصراف در سایت رفاهی فعال شد

از امروز نیز بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، افرادی که تاکنون اقدام به ثبت نام نکرده اند، اما متقاضی دریافت یارانه هستند، می توانند طی این دو روز ( شنبه و یکشنبه) نام نویسی کنند.

همچنین بر اساس اعلام قبلی مسئولان سازمان هدفمندی یارانه ها، افرادی که طی 10 روز گذشته اقدام به ثبت نام کرده اند، اما هم اکنون خواستار انصراف از دریافت یارانه نقدی هستند، می توانند طی این دو روز از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند و انصراف خود را در سامانه اعلام کنند.

در عین حال افرادی که می خواهند به صورت جداگانه از خانوار قبلی خود یارانه نقدی دریافت کنند، یعنی افرادی که به تازگی ازدواج کرده اند و همچنان متقاضی دریافت یارانه نقدی هستند، لازم است که فعلا در همان زیر مجموعه خانوار قبلی ثبت نام کنند تا بتوانند یارانه خود را دریافت نمایند.

اما سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرده است که در مراحل بعدی پس از پایان این مهلت 10 روزه، زمینه ای فراهم خواهد شد که تغییرات بعد خانوار در نتیجه 4 واقعه حیاتی ( ازدواج، فوت، تولد و طلاق) اعمال شود تا افراد بتوانند براساس آن یارانه بگیرند.
ضمنا سرپرستان متقاضی نیازمند که تاکنون ثبت‌نام ننموده‌اند، نیز می‌توانند در صورت تمایل از ساعت 2 بامداد روز 30 فروردین تا پایان ساعت 24 روز 31 ماه جاری نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

در حال حاضر هیچگونه امکان ویرایشی برای افرادی که اطلاعات صحیح به سامانه ثبت نام رفاهی وارد کرده اند، وجود ندارد، بر این اساس سخنگوی این سازمان به افراد توصیه کرده است که با دقت و حوصله فرم ها را پر کنند تا اشتباهی رخ ندهد.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۱۴۶۸


ارسال