سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
1
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۲
دانشگاه علوم پزشكی زاهدان میزبان دو شهید گمنام می‌شود
 
همزمان باسالروز شهادت حضرت امام هادی(ع) پیکر پاک دو شهید گمنام بر روی دستان مردم زاهدان تشییع و در دانشگاه علوم پزشکی این شهر به خاک سپرده می شود.
به گزارش عصر هامون،پس از درخواست های مداوم معاونت فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بالاخره دو شهید گمنام قسمت این دانشگاهیان شد.
مهدی سراوانی، مشاور امور ایثارگران و شاهد دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفت و گو با مطالبه گر پیرامون این حادثه مهم فرهنگی گفت: دو شهید گمنام روز شنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۸ صبح وارد فرودگاه زاهدان خواهند شد و مورد استقبال مردم خداجو و شهید پرور زاهدان قرار خواهد گرفت و صبح روز ۱۴اردیبهشت ساعت ۹ صبح این شهدا بر دستان مردم مومن و خداجوی شهرستان زاهدان از محل میدان دکتر حسابی تا دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تشییع و در آن محل به خاک سپرده می‌شوند.
مسعود احمدی نماینده بسیج دانشجویی در این مراسم نیز در رابطه با برنامه های این مراسم گفت:کمیته بندی های لازم برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم توسط بسیج دانشجویی صورت گرفته است و انشالله قرار است مراسم وداع با شهیدان از بامداد یکشنبه تا صبح در مسجد دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردد.
جهانتیغ از مسئولین فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی افزود: این دوشهید یکی ۲۲ ساله و یکی ۲۷ ساله می باشند که از مناطق جزیره مجنون تفحص شده اند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۲۱۶۰


ارسال
سمیرا
۱۳۹۳/۰۲/۱۱ ۱۰:۳۱
خدا رحمتشون کنه