دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۰
دبیرکمیسیون مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش
مبارزه با مواد مخدر نیازمند حرکت جهادی است
 
دبیرکمیسیون مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش با تاکید براینکه با اعتماد و امنیت اجتماعی می‌توان زمینه را برای مشارکت اجتماعی در عرصه مبارزه همه جانبه با مواد مخدر فراهم کرد ، گفت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند حرکت جهادی است.
به گزارش عصر هامون، عید محمد قلندرزهی در گفت وگو با تفتان ما، با اشاره به شعار اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر ، اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در عرصه مبارزه با مواد مخدر به درستی و روشنگری، شعار اجتماعی‌ کردن امر مبارزه با مواد مخدر را مطرح کرده است.
وی افزود: اگر ما از ابتدای انقلاب تاکنون رصد کنیم می‌بینیم که هر کجا مردم ورود جدی داشته‌اند ما در آن عرصه پیروز بوده‌ایم از این رو مسئولان امر به ویژه وزیر کشور و دبیرکل ستاد بر موضوع اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر تأکید داشته و این شعار را به درستی مطرح نموده‌اند.
قلندرزهی تحقق شعار اجتماعی‌کردن امر مبارزه با مواد مخدر را از مهمترین اولویت‌های کاری دبیرخانه ستاد برشمرد و بیان کرد : باید شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سراسر کشور نیز این امر مهم را سر لوحه کاری خود قرار دهند و از این طریق انگیزه لازم در مردم ایجاد شود.
وی با تاکید براینکه با اعتماد و امنیت اجتماعی می‌توان زمینه را برای مشارکت اجتماعی در عرصه مبارزه همه جانبه با مواد مخدر فراهم کرد، گفت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند حرکت جهادی است.
دبیرکمیسیون مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش در پایان اظهار داشت : با اعتماد و امنیت اجتماعی می‌توان زمینه را برای مشارکت اجتماعی در عرصه مبارزه همه جانبه با مواد مخدر فراهم کرد و از این طریق می‌توان به یک سرمایه اجتماعی دست یافت و البته با یک برنامه‌ریزی دقیق و مدیریت جهادی این امر محقق خواهد شد چرا که مبارزه با مواد مخدر به یک حرکت جهادی نیاز دارد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۲۲۹۳


ارسال