جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۱
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار خاش
کارگران از ارکان اصلی توسعه اقتصادی جامعه هستند
 
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار خاش گفت: کارگران از ارکان اصلی توسعه اقتصادی جامعه هستند و می توانند تحولی بزرگ در اقتصاد و تولید کشور به وجود آورند.
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما، مهدی ازبک پور در نشست مشترک مسئولان وشوراهای اسلامی کاردرمحل سالن اجتماعات فرماندری خاش ، اظهار داشت :کارگران تاکنون در عرصه سازندگی گام های موثری برداشته اند چنانکه آثار تلاش های آنها در بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات را می توان به روشنی مشاهده کرد.
وی تصریح کرد : با توجه به تحریم های مختلف دشمنان و تلاش آنان برای نابودی اقتصاد کشور، قشری که می تواند اقتصاد را احیا کند و موجب پویایی و تحرک آن شود، کارگران هستند.
ازبک پور بیان کرد: کارگران ایرانی با تکیه بر عنصر خود اتکایی و خود باوری در عرصه های مختلف نظیر صنعت و سایر حوزه ها می توانند زمینه افزایش کیفیت تولیدات داخلی را فراهم و این فرصت را مهیا کنند که محصولات ایرانی قدرت حضور در بازارهای جهانی را داشته باشند.
وی افزود: کارگران نه تنها امروز بلکه در هشت سال دفاع مقدس با تمام توان دست به نوآوری و ابتکار زده و چه بسا در حوزه های مختلف فکر پویای کارگر ایرانی توانسته عامل پیشرفت کشور و ناامیدی دشمنان باشد.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار خاش خاطرنشان کرد : حمایت از جامعه کارگری و رفع مشکلات آنان در اولویت برنامه های مسوولان کشور قرار داردتا این قشر بدون دغدغه و نگرانی به تولید بیردازند و به تقویت زیرساخت های اقتصاد کشور ادامه دهند.
وی اظهار داشت : کارگران بدون شک در قطع وابستگی اقتصاد کشور به بیگانگان و نفت می توانند نقش ارزنده ای ایفا کنند.
احمدسهرابزهی رئیس اداره تعاون ،کارورفاه اجتماعی شهرستان خاش نیز در ادامه با ارائه گزارشی هفته کارگر را فرصتی مناسب برای پاسداشت مقام انسان هایی دانست که با تحمل سختی ها و با تکیه بر خوداتکایی ترقی و پیشرفت کشور را رقم می زنند .
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۲۲۹۷


ارسال