يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۳
شب گذشته در شهرستان کنارک؛
افراد ناشناس بانک کشاورزی را به آتش کشیدند
 
بانک کشاورزی شهرستان کنارک شب گذشته توسط افرادی ناشناس به آتش کشیده شد.
به گزارش عصرهامون، شب گذشته راکب یک موتور سیکلت با پرتاب مواد محترقه، بانک کشاورزی واقع در فلکه لنج کنارک را به آتش کشید و متواری شد.
در این رابطه باقری، مدیر بانک کشاورزی کنارک نیز با تایید این مطلب در گفت و گو با سایت محلی طلوع کنارک، افزود: حدود ساعت ۱۹:۳۰ شب گذشته راکب موتورسوار با پرتاب آتش به طرف درب جلوی بانک باعث، آتش گرفتن بانک میشود،که بلافاصله،آتش توسط افراد محلی،همسایه ها و رهگذران عبوری خاموش می شود.
وی افزود: خوشبختانه،با اطفاء حریق توسط مردم خسارت جدی به ساختمان بانک وارد نشده است.
مدیر بانک کشاورزی با اشاره به اینکه از انگیزه حادثه هنوز اطلاعی در دست نیست،یادآور شد: این بانک و کارکنان آن تاکنون هیچگونه درگیری و خصومتی با کسی نداشته اند.
وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار طلوع کنارک، مبنی بر اینکه چرا با وجود دوربینهای مداربسته متعدد در داخل و بیرون بانک، تاکنون فیلم آن مورد بازبینی قرار نگرفته است،گفت:بازبینی فیلم دوربین مداربسته باید با کسب اجازه از حراست شعبه مرکزی این بانک در استان صورت گیرد.
لازم به ذکر است: بدلیل مسافت کنارک تا زاهدان و طی این مسافت توسط مامورین حراست،تا ظهر امروز فیلم دوربین مداربسته نه مورد بازبینی قرار گرفته و نه تحویل، مسئولین امنیتی شهرستان جهت پیگیری قرار گذاشته شده.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۲۳۱۳


ارسال