جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۴
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان خبر داد؛
به معلمان استان فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته تعلق خواهد گرفت
 
مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت :در آینده ای نزدیک به معلمان استان فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته تعلق خواهد گرفت .
به گزارش عصر هامون، علیرضا نخعی در گفت وگو با خط اول، درمراسم آیین تجلیل از معلمین نمونه استانی در دانشگاه فرهنگیان زاهدان گفت :بر اساس شاخصه های تعریف شده۵۰۴ معلم نمونه در استان انتخاب شده اند که از این تعداد یک نفرمعلم نمونه کشوری و ۴۸۰ نفر نیز معلمان نمونه منطقه ای و ۲۳ نفراستانی می باشند.
وی افزود :همه معلمان استان ما نمونه می باشند وزحمت اصلی آموزش و پرورش بر عهده معلمان است مخصوصا که در این استان بدلیل توسعه کمی در آموزش و پرورش ،معلمین به اقصی و نقاط برای انجام آموزش اعزام می شوند.
نخعی به پاداش بازنشستگان فرهنگی اشاره نمود و افزود :آموزش و پرورش با همه مشکلات سعی کرده است مطالبات معلمان را صفر کند و فقط پاداش بازنشستگان باقی مانده است که طی هفته جاری پرداخت خواهد شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در ادامه مبنی بر خبر خوش در آستانه روز معلم به معلمین این استان ، اظهار داشت: برای معلمان این منطقه فوق العاده ای که همواره یکی از مطالبات و دغدغه های بحق فرهنگیان بوده است و از دریافت آن نیز محروم هستند ، اما با پیگیری های ما در سفر ریاست جمهوری به استان این مهم نیز توسط تیم بازرسی که از طرف نهاد ریاست جمهوری برای بررسی این موضوع آمده اند ، در دست بررسی است و این نوید را می دهیم که در آینده نزدیک این حق معلمان استان به آنان تعلق خواهد گرفت .
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۲۳۵۰


ارسال