جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ,4 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۶
وقتی حمایت از ورزشکار بین مسئولان پاسکاری می شود؛
تعطیلی تنها سالن ورزشی شهر محمد اباد/ ورزشکاران در بلاتکلیفی
 
تنها سالن ورزشی شهر محمد آباد از چندی پیش به علت سرقت کابل های برق تعطیل شده است.
به گزارش عصر هامون، سالن تربیت بدنی شهر محمد آباد چهار ماه است که تعطیل شده و جوانان این شهر برای تفریح و سرگرمی با مشکلاتی مواجه هستند.
سالن تربیت بدنی شهر محمد آباد تنها سالن و مرکز تفریحی این شهر است که جوانان این شهر از آن استفاده می‏‌کنند.
با توجه به مسافت یک کیلومتری این سالن با این شهر و رفت و آمد جوانان و ورزشکاران، استفاده آنان از این سالن ورزشی بسیار مشکل است که امیدواریم مسئولان شهرستانی و استانی توجه ویژه‌‏ای به ورزش به خصوص در بین جوانان داشته باشند؛ اما به واقع، علت اصلی تعطیلی تنها سالن ورزشی محمد اباد چیست و این سالن چه موقع بازگشایی می‏‌شود.
سرقت کابل برق دلیل تعطیلی تنها سالن ورزشی محمد آباد!
طی تماسی که یکی از مخاطبین این پایگاه خبری با ما داشت گفت: حدود چهار ماه است که تنها سالن ورزشی شهر محمد آباد به دلیل سرقت کابل های برق قطع شده و تا کنون هیچ اقدامی از سوی مسئولین انجام نشده است.
وی ادامه داد: در جلسه معارفه فرماندار هامون گلایه خود را به استاندار اعلام کردیم و با این وجود این سالن همچنان تعطیل است.
کوتاهی اداره برق در نصب قفل تابلو برق
پرویز شاهوزهی مسئول سالن ورزشی گفت: تابلو برق این سالن ورزشی در خارج از سالن وجود دارد و قفلی هم برای ان تعبیه نشده از اینرو هر از چندگاهی دزدان ،کابل های برق این سالن ورزشی را به سرقت می برند.
وی ادامه داد: طی پیگیری های که با اداره برق داشتیم درخواست کرده ایم که تابلو برق را به داخل سالن منتقل کنند که امیدواریم با این درخواست موافقت گردد.
هیچ پوشش امنیتی مناسبی این منطقه ندارد
حسین کلانتر رییس تربیت بدنی زابل با اشاره به اینکه سالن ورزشی در یک کیلومتری شهرستان هامون است گفت: نیروهای امنیتی در این قسمت پوششی ندارند لذا هر از چند گاهی شاهد دستبرد ملزومات  و کابل های برق این سالن ورزشی هستیم و با توجه به شرایط نا مطلوب ان منطقه نیروی انسانی جهت حضور در سالن به صورت شبانه روز نداریم.
عدم تامین اعتبار، دلیل تاخیر در نصب کابل های برق
رییس تربیت بدنی زابل در گفت وگو با عصر هامون گفت: عدم تامین اعتبار دلیل تاخیر در نصب و راه اندازی برق سالن ورزشی است که برای رفع این مشکل منتظر تامین اعتبار از سوی اداره کل تربیت بدنی هستیم و به محض تامین اعتبار لازم، کابل های برق این سالن ورزشی وصل می شود.
وی ادامه داد: به زودی جلسه ای با فرماندار هامون در خصوص پیگیری سالن های ورزشی این شهرستان برگزار می شود.
ناراحتی ورزشکاران از بوی بد کود مرغی
یکی از ورزشکاران این سالن در گفت و گو با عصر هامون گفت: مشکلات بهداشتی یکی دیگر از مشکلات این سالن ورزشی است که به دلیل مجاورت با مرغداری و کشتارگاه همیشه بوی تعفن کود مرغی استشمام می شود و تا کنون مسئولین بهداشتی هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده اند.
عدم پاسخ بهداشت به مکاتبات
مسئول سالن ورزشی با اشاره به وجود مرغداری در کنار سالن ورزشی ادامه داد: حدود دو سال است که این مرغداری بلا استفاده و مخروبه است و علی رغم مکاتبات با بهداشت این شهرستان تا کنون اقدامی انجام نشده است.
به هر حال، امید می‏‌رود مسئولان شهرستان هامون و مدیران ورزش و جوانان این شهرستان هر چه سریع‏تر نسبت به بازگشایی تنها سالن ورزشی شهر محمد اباد اقدام کنند.
گزارش از: جهان بین
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۲۴۰۲


ارسال