شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۱
بمب صوتی آری یا نه!!!
جیش الظلم انفجار بمب صوتی را برعهده گرفت/مسئولین: فقط یک ترقه منفجر شده
 
گروهک تروریستی جیش الظلم با انتشار بیانیه ای در وبلاگ خود، انفجار بمب در سراوان را بر عهده گرفت.
به گزارش عصر هامون، گروهک تروریستی جیش الظلم در وبلاگ منتسب به این گروهک انفجار در بازارچه مرزی کوهک سراوان را به عهده گرفت.
چندی پیش معاون سیاسی امنیتی استاندار در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: علی‌رغم اخبار منتشر شده در برخی از رسانه‌ها باید گفت که هیچ‌گونه بمبی در این بازارچه منفجر نشده و تنها یک ترقه در این حادثه منفجر شده است.
وی افزود: این حادثه هیچ گونه تلفات جانی و مالی هم نداشته است.
این اظهارات علی اصغر میرشکاری در حالی بیان شده است، که مهران سپاهی کارمند گمرک سراوان مجروح و در بیمارستان بستری می شود.
در چند ماه اخیر مناطق جنوب استان عرصه تحرکات مختلف بوده است و در این مدت چندین اتفاق تروریستی رخ داده است، که آخرین آن ربودن شدن شمشیر باز سابق تیم ملی در مسیر ایرانشهر خاش - بوده است.
بنابراین گزارش انفجار بمب صوتی مقارن ساعت 9:30 در بازارچه مرزی کوهک سراوان باعث مجروح شدن" مهران سپاهي" كارمند گمرك مرزي شهرستان سراوان شد.
البته این نکته حائز اهمیت است که این گروهک تروریستی بارها اتفاقات سیستان و بلوچستان را در بیانیه های خود برعهده گرفته است و بعد ها مشخص شد در سلسله توهمات خود سعی در بزرگنمایی جیش الظلم داشته است، که ادعای ترور دادستان زابل را می توان از آن دست دانست.
                                                                 محمد سپاهی کارمند گمرک سراوان

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۲۴۷۵


ارسال