پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ,29 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۰
دلایل جدایی قطعی فتح‌اله‌زاده از استقلال
 
علی فتح‌اله‌زاده، مدیرعامل آبی‌ها صبح یکشنبه از کارمندان باشگاه خداحافظی کرد و جدایی خود را به طور قطعی اعلام کرد اما دلایل جدایی قطعی این مدیر از استقلال قابل توجه است.
به گزارش عصر هامون، به نقل از یک مقام آگاه، علی فتح‌اله‌زاده جزو گزینه‌های وزارت برای ابقا در تیم استقلال بود اما این موضوع در شرایطی به نفع فتح‌اله‌زاده پیش نرفت که مسئولان در وزارت در بخشی از موارد با مدیرعامل آبی‌ها به توافق کامل نرسیدند زیرا خواسته فتح‌اله‌زاده، انتخاب اعضای هیئت مدیره توسط او بود.

وی اعلام کرد با انتخاب اعضا توسط خودش، قصد تزریق پول دارد و از هر کدام از اعضا 2 میلیارد کمک هزینه دریافت خواهد کرد اما مسئولان در وزارت برنامه‌های گسترده‌تری را در نظر دارند و حتی اعلام شده که افراد معتبری که از نظر مالی شرایط بسیار ایده‌آلی دارند خواستار حضور در هیئت مدیره هستند، اما وزارت با ریزبینی و در نظر گرفتن تمام شرایط اعضا را انتخاب می‌کنند.

این در حالی است که وزارت ورزش مانند پرسپولیس برای استقلال نیز شرایطی خاص را در نظر گرفته است که مدیریت باشگاه بر طبق آن عمل کند و وضعیت تیم را به صورت کامل در نظر داشته باشد.

شایان ذکر است، مباحثی که در خصوص انتخاب اعضای هیئت مدیره و شروطی که مدیریت استقلال باید بر طبق آن عمل کند عامل اصلی عدم همکاری فتح‌اله‌زاده با استقلال شد و این مدیر علی‌رغم مذاکره با چند شرکت اسپانسری، قید حضور در استقلال را زد و حتی اعلام داشت نیاز به استراحت کامل و تمرکز دارد؛ این در حالی است که مباحث مطرح شده برای جدایی از استقلال بهانه است و مسائل بسیار مهمتری در این زمینه دخیل بودند که فتح‌اله‌زاده به صورت مستقیم به آنها اشاره نکرد اما شروط وزارت و انتخاب هیئت مدیره درا ین موضوع دخیل هستند.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۲۶۳۷


ارسال