جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۴
همایش معاونان شهرداری های کلان شهرهای ایران در زاهدان برگزار می شود
 
سی و یکمین همایش معاونین و مدیران اداری- مالی شهرداری های کلان‌شهرهای کشور به میزبانی شهرداری زاهدان برگزار می شود.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، احمدرضا ریگی معاون اداری و مالی شهرداری زاهدان اظهار گفت: این همایش به منظور تعامل و همگرایی و همکاری در ارتباط با مسائل شهرداری ها و با حضور معاونین و مدیران اداری و مالی 14 کلانشهر در زاهدان برگزار خواهد شد.

معاون اداری مالی شهرداری زاهدان بیان کرد: این همایش در محل سالن همایش شهرداری زاهدان واقع در شهرداری منطقه دو برگزار می‌شود.

وی افزود: 14کلانشهر در کشور وجود دارد که بیشترین حجم شهرنشینان را در خود جای داده اند و دارای مشکلات خاص خود می باشند لذا به منظور بررسی مشکلات موجود در این شهرها به صورت تخصصی و ارائه ی راه حلهایی جهت مرتفع شدن آنها،کارگروه ها و کمیته های تخصصی در سطح کلان شهرها تشکیل شد که مهمترین آنها کمیته ی معاونین مالی و اداری شهرداری های کلانشهرها می باشد.

ریگی بیان کرد: هدف از برگزاری این همایش تبادل ارتباطات و تجربیات سایر کلانشهرها و استفاده از راه حل‌های پیشنهادی و همچنین جلوگیری از هرگونه موازی کاری می باشد ضمن اینکه اصلاح، بهبود و بازنگری قوانین و دستورالعملها نیز از مواردیست که در این همایش به آنها پرداخته خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: این همایش از فردا به مدت دو روز با حضور معاونین و مدیران مالی و اداری کلانش‌های تهران، مشهد، قم، زاهدان، اصفهان، شیراز، کرج، تبریز، کرمان، اهواز، همدان، کرمانشاه، رشت و ارومیه به میزبانی شهرداری زاهدان برگزار خواهد شد.

به گزارش عصر هامون، شهرداری زاهدان به عنوان یکی از شهرداری های کلانشهر در کشور در بیست و سومین همایش معاونین و مدیران مالی - اداری شهرداری ها که در اردیبهشت سال 89 درکرمان برگزار شد به همراه شهرهای همدان، کرمان، کرمانشاه، رشت و ارومیه به عضویت این همایش در آمد.

انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۳۱۰۸


ارسال