دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۹
رئیس اداره برق مهرستان؛
سرقت کابلهای برق در شهرستان مهرستان افزایش یافته است
 
رئیس اداره برق شهرستان مهرستان حامد شهرکی گفت:متاسفانه در چند مدت اخیر سرقت کابلهای برق در شهرستان مهرستان افزایش یافته است و سارقان بیشتر از قبل اقدام به سرقت کابلهای برق می کنند
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از بامهرستان،رئیس اداره برق شهرستان مهرستان حامد شهرکی  به افزایش سرقت کابلهای برق اشاره نمود و افزود : متاسفانه در چند مدت اخیر سرقت کابلهای برق در شهرستان مهرستان افزایش یافته است و سارقان بیشتر از قبل اقدام به سرقت کابلهای برق می کنند .
رئیس اداره برق مهرستان در ادامه بیان داشت : خدماتی از قبیل برق که دولت برای مردم عرضه می کند به منظور رفاه و آسایش مردم فراهم می شوند و خدمات عام المنفعه می باشند و باید همگی در حفظ و نگهداری این خدمات کوشا باشیم .
شهرکی  افزود : از همه مردم می خواهیم که چنانچه در زمینه سرقت کابلهای برق و سارقان اطلاعاتی دارند به نیروی انتظامی اطلاع دهند تا با سارقانی که آرامش و آسایش مردم را بر هم زده اند برخورد بشود چون زندگی امروزه مردم بیشتر به برق وابسته است و چنانچه برق هر منطقه حتی یک روز قطع گردد در زندگی مردم اختلال بوجود می اید .
شهرکی در پایان افزود : همه همکاران ما در اداره برق شهرستان مهرستان خدمت به مردم شریف مهرستان را وظیفه خود می دانند و ما همیشه آماده خدمات رسانی به مردم می باشیم .
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۳۱۶۷


ارسال