يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۲
جلسه بزرگداشت سوم خرداد در نیمروز برگزار شد
 
فرمانداری شهرستان نیمروز از برگزاری جلسه به منظور گرامیداشت حماسه سوم خرداد در سالن جلسات فرمانداری خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از خبرنیمروز،تقی طاهری اظهار داشت:سوم خرداد سال ۱۳۶۱ یکی از پر افتخارترین روزهای دوران دفاع مقدس بود.
وی افزود: همبستگی و غرور ملی و رهبری داعیانه امام خمینی(ره) را عامل پیروزی رزمندگان اسلام در این عملیات ذکر کرد و اظهار داشت:رزمندگان در سایه اتحاد و وحدت ملی و تبعیت از ولایت فقیه شکست سنگینی به بعثیون وارد کردند .
فرماندار نیمروز بیان کرد: امام خمینی (ره) فرمود خرمشهر را خدا آزاد کرد و مقام معظم رهبری دراین باره فرمودند این سخن حکیمانه ترین و دقیق ترین سخنی بود که بعد از فتح خرمشهر  حضرت امام فرمودند زیرا خداوند متعال در دل ها عزم پولادین ،قدرت و ابتکار به رزمندگان اسلام بخشید .
در ادامه سرهنگ ۲ پاسدار محمد رضا نخعی ضمن اعلام آمادگی بسیجیان در گرامیداشت این روز مبارک گفت: سربازان امام در عملیات بیت المقدس پیام عزت و پایمردی را به جهانیان صادر کردند و هر گونه اندیشه پلید تجاوز را از ذهن جهانخواران محو کردند.
برگزاری مراسم غبار روبی مزار شهدا در گلزار شهدای ادیمی،دیدار از خانواده معزز شهدا،نشستهای بصیرتی ،استفاده از ظرفیت علمی اساتید در تبیین روز حماسه و مقاومت در بین نسل جدید از اهم برنامه های تصویب شده در این جلسه بود.

انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۳۲۶۳


ارسال