پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ,21 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۴
امام جمعه ایرانشهر؛
انقلاب میراث شهدا ،جانبازان وخانواده های شهداست
 
اگر جنگ هشت سال دفاع مقدس تمام شده؛از نظر نظامی تمام شده و از نظر عقیده و ارزش این جنگ هنوز ادامه دارد
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از پهره،همایش ایثار و مقاومت صبح روز شنبه به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور جمعی از مسئولین و خانواده های شهدا و اقشار مردم شهید پرور ایرانشهر در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد برگزار گردید.امام جمعه ایرانشهربا ذکر یاد و نام شهدای بیت المقدس سالروز آزاد سازی خرمشهر را به خانواده های شهدا و مردم ولایت مدار ایرانشهر تبریک گفت.
حجت الاسلام طاووسی با بیان رشادت های رزمندگان بیت المقدس عنوان کرد :ملت ایران دشمنی دشمنان را از دیروز تا امروز به خوبی شناخته و در برابر شرارت های داخلی و خارجی می ایستد .
وی افزود: همانگونه که امام خمینی (ره) فرمودند؛خرمشهر را خدا آزاد کرد،همان دست خدایی امروز هم هست و با پیروزی در برابر دشمنان سیلی بزرگی به آنها خواهد زد.
وی ادامه داد: کسانی که برمسند پست تکیه زدند و حرف های نامناسب می زنند یادشان نرود که این انقلاب میراث شهدا ،جانبازان و خانواده های شهداست البته مردم ما بیدارند و هرجا ببینند قدمی برخلاف مرز ارزشها برداشته می شود به پا می خیزند و از آرمان های انقلاب دفاع می کنند.این مسئول خاطر نشان کرد :رزمندگان ما این پیروزی را به راحتی به دست نیاورده اند، در زمانی که اوضاع کشورهای عربی نابه سامان بود،انقلاب اسلامی ایران با عزت و افتخار ایستاد و پیروز شد و الان هم تا زمانی که شعار ( لا اله الا الله ) و (محمد رسول الله ) به گوش می رسد این مردم پای ارزش های انقلاب اسلام و مبانی دین ایستاده اند و با حرف های نا مناسب هیچ تزلزلی به خود راه نمی دهند
وی افزود : به هر کجای کشورمان می رویم مزار شهدا هم در آنجا است ،باید بدانیم که این شهدا پیام دارند و از ما می خواهند غفلت نکرده ومرام دینی مان را فراموش نکنیم ،این انقلاب برای آیندگان است و البته برای تمام دنیای بشریت. نجات دنیایی که غرق در شهوات و رو به سقوط است .
حجت الاسلام طاووسی ادامه داد: در فرهنگ دینی وقتی صحبت از دفاع و جنگ می کنیم جنبه ارزشی و مقدسی دارد چرا که آن انگشتی که روی ماشه گذاشته شده از اعتقادات سرچشمه گرفته.
وی ادامه داد : برخود لازم میدانم بگویم، چرا شرارت ها تمام نمی شود؛از سران طوایف می خواهم از نیروهایشان بخواهند برای رضایت خدا محبت و دوستی را رواج دهند و مانع پرورش خشم و کینه شوند. چرا که این گوشه ای از اقدامات انحرافی وهابیت است.ستاد تامین باید لحظه به لحظه خبرها را رصد کند و شرارت های جاهلان را به پایان برساند. تقریبا هر روز خبرهای ناگوار می شنویم باید جلوی قاچاقچیان انسان و سوخت به صورت جدی تر گرفته شود تا در جامعه دین و ارزش های دینی رشد پیدا کند.
همچنین این مسئول ادامه داد: همه ما ایرانی هستیم بومی و غیر بومی نداریم،همه ایران سرای من است.و هر کس شعار بومی و غیر بومی را تکرار می کند بدانید نقشه ای در پس آن دارد.
وی ادامه داد:ایرانشهر دارای ظرفیت های زیادی می باشد ولی هنوز کاری که لازمه ی این شهر ولایتی باشد صورت نگرفته است باید با هم متحد شده و برای رضای خدا طرح بدهیم و ایرانشهر را آباد کنیم.
این مسئول اذعان داشت :اگر جنگ هشت سال دفاع مقدس تمام شده؛از نظر نظامی تمام شده و از نظر عقیده و ارزش این جنگ هنوز ادامه دارد.دشمن نمی تواند ایران قدرتمند را تحمل کند.بنا به فرمایش حضرت آقا در جمع پاسداران که نقل قولی از شهید بهشتی داشتند ؛آمریکا از این حرصی که می خورد باید بمیرد و امیدواریم همان بلایی که بر سر شوروی سابق آمد بر سر آمریکا هم بیاید.
در پایان طاووسی با بیان رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس افزود :قدر رزمندگان کشورمان را بدانیم و با آنها مشورت کرده و از فکر های انقلابی این عزیزان برای آبادانی شهرمان استفاده کنیم.

انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۳۵۲۳


ارسال