دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ,18 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۰۶
فرماندار هیرمند؛
امنیت وآرامش امروز را مدیون خون شهدا و جانبازی جانبازان هستیم
 
فرماندار شهرستان هیرمند اظهار داشت : تمامی داشته های امروز نظام و انقلاب را مدیون خون شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس هستیم .
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از ندای هیرمند، فرماندار شهرستان هیرمند اظهار داشت : تمامی داشته های امروز نظام و انقلاب را مدیون خون شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس هستیم .
در سالروز حماسه آزادی خرمشهر امام جمعه و فرماندار شهرستان هیرمند به اتفاق مسئولین ادارات، نهادها و سازمانها در جمع خانواده شهدا و جانبازان این شهرستان حضور یافتند .
مهندس پیری در جمع خانواده شهدا گفت: قدر دانی از خون شهیدان و جانبازی جانبازان وظیفه ماست زیرا با رشادت و جانفشانی این عزیزان بود که ما امروز احساس امنیت می کنیم و هرچه را این نظام و انقلاب دارد از برکت خون شهیدان است .
وی در جمع خانواده بزی ،از جانبازان ۵۵ درصد هشت سال دفاع مقدس اضهار داشت : شما جانبازان از افتخارات انقلاب و مردم هستید که اگر جانبازی و دلاوری شما در میدان نبرد و هشت سال جنگ تحمیلی نبود امروز جایگاه انقلاب به اینجا نمی رسید که همه دشمنان از نام ایران هراس داشته باشند ، شما از جان و مال خود گذشتید تا اسلام و انقلاب زنده بماند و ما قدردان این جانبازی شما هستیم .
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۳۵۶۸


ارسال