چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۱
محفل انس با قرآن درسیب وسوران برگزارشد
 
محفل انس با قرآن کریم کانون بسیج فرهنگیان به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر درسیب وسوران برگزارشد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از سیب و سوران،محفل انس با قرآن کریم کانون بسیج فرهنگیان به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور فرمانده سپاه سیب وسوران،رییس آموزش و پرورش و نماینده ولی فقه درسپاه سیب وسوران و با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط فرهنگیان بسیجی و تعدادی از دانش آموزان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش سیب وسوران برگزارشد.
رییس آموزش وپرورش سیب وسوران دراین مراسم اظهارداشت: عاملی که سبب پیروزی ما در جنگ حق علیه باطل شد پایداری، مقاومت، ایمان و اعتقاد رزمندگان اسلام به خدا بود،این سلحشوران هیچ گاه مکتب اسلام را با چیز دیگری عوض نکردند و دفاع از اسلام، قرآن و تشیع و الگو گرفتن از امام حسین(ع) در راس برنامه‌ها و اهداف آنها بود و هیچگاه سراغ مکتب و اسمی جز اسلام نرفته‌اند و نه مکتب ایرانی مطرح بود و نه مکتبی دیگر، فقط مکتب اسلامی مطرح بود.
عارف بهرامی افزود: سوم خرداد یادآور حماسه بزرگ رزمندگان ایران اسلامی در آزادسازی خرمشهر است که کمر دشمن بعثی را شکست.اهمیت حماسه سوم خرداد باید به خوبی به نسل جوان منتقل و این پیروزی غرور آفرین همواره بازگو شود.
سرهنگ غلامرضا ملایی نیز در جمع فرهنگیان بسیجی اظهارداشت:دشمنان درجنگ تحمیلی نابودی ایران اسلامی را می خواستند اما ما از انقلابمان دفاع کردیم.انان می خواستند اسلام آمریکایی را در ایران پیاده کنند و جرم وف ساد را در کشورمان رواج دهند اما با وجود اینکه تمامی ابرقدرت های شرق و غرب حامی صدام بودند جوانان و رزمندگان غیور ما همه را به زانو درآوردند.
سرهنگ غلامرضا ملایی افزود: حضرت امام موسی کاظم (ع)مظهر بردباری و شکیبایی است و ما مسلمانان می توانیم با الگوگرفتن از این سیره، به خدا نزدیک تر شویم. تمامی ویژگیهای اخلاقی و رفتاری امام موسی کاظم (ع) زمانی توسط مردم و کارگزاران نظام اسلامی ‏قابل اجراست که پیروی از این اصول از روی بصیرت و فهم ‏عمیق به دین انجام شود.‏
وی اظهار کرد: پیامبر(ص) یک الگوی الهی و دائمی برای بشریت است. امروزه اگر تزلزلی در زندگی ما وجود دارد، به دلیل فاصله گرفتن از سبک زندگی ایشان است.
درپایان این مراسم به دانش آموزانی که آیات قرآن را تلاوت نمودند جوایزی اهداشد.انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۳۶۶۴


ارسال