دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ,19 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۹
نماینده مردم سراوان خبر داد ؛
آغاز احداث بیمارستان های شهرستان های سراوان ،سیب وسوران ومهرستان از تیرماه
 
نماینده مردم سراوان؛سیب وسوران ومهرستان درمجلس شورای اسلامی گفت:عملیات احداث بیمارستان های شهرستان های سراوان ،سیب وسوران ومهرستان از تیرماه آغازخواهدشد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از سیب و سوران،هدایت الله میرمرادزهی اظهارداشت:مردم شهرستان های سراوان ،سیب وسوران و مهرستان ازکمبود فضای درمانی و پزشک رنج می برند که این موضوع مربوط به سلامتی انسانهاست که در صورت به خطر افتادن قابل قیاس با هیچ چیز دیگر نیست.
وی افزود:اعتبار احداث بیمارستان های سراوان ،سیب وسوران و مهرستان درسفر اخیر رییس جمهور به سیستان وبلوچستان تامین شده است و براساس نیاز و میزان پیشرفت فیزیکی این بیمارستان ها به آنها اختصاص داده می شود.
وی خاطرنشان کرد:اولین گام برای برطرف کردن مشکلات درمانی مردم شهرستان های های سراوان ،سیب وسوران و مهرستان شروع احداث بیمارستان های نیمه کاره این شهرستان ها می باشد که طبق برنامه ریزی های انجام شده عملیات احداث بیمارستان های این شهرستان ها از تیرماه آغازخواهدشد.
میرمرادزهی تاکید کرد:اعتبارات اختصاص داده شده در زمینه آب روستایی،راه روستایی،اورژانس بین راهی نیز درجلسه شورای برنامه ریزی استانداری در اختیار ارگان های مربوط قرار داده شد تا کار انجام این پروژه ها نیز آغاز گردد.
وی تاکیدکرد:انتقال آب از سد ماشکید علیا به سیب وسوران و هیدوج نیز بزودی آغاز خواهد شد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۳۸۴۷


ارسال