چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ,23 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۶
فرمانده سپاه سیب وسوران خبر داد؛
اعزام ۳۵نفرازبسیجیان سیب وسوران به زیارت مرقد مطهرامام راحل
 
فرمانده سپاه سیب وسوران از اعزام 35نفرازبسیجیان شهرستان سیب وسوران به زیارت مرقد مطهرامام راحل خبرداد.فرمانده سپاه سیب وسوران از اعزام 35نفرازبسیجیان شهرستان سیب وسوران به زیارت مرقد مطهرامام راحل خبرداد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از سیب و سوران،سرهنگ غلامرضا ملایی اظهارداشت:حضرت امام خمینی (ره) به عنوان عالم و رهبر بزرگ قرن و موثرترین شخصیت جهان اسلام، افتخار بزرگی برای تک تک ایرانیان است.
وی افزود:زیارت مرقد مطهر امام خمینی (ره) برای مسلمانان مایه افتخار و مباهات است و در همین راستا ۱۲خرداد ۳۵ نفر ازبسیجیان شهرستان سیب وسوران در قالب یک اتوبوس به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به زیارت مرقد مطهر آن امام راحل اعزام خواهند شد.
وی امام خمینی را شخصیتی ممتاز و بی نظیر بعد از ائمه معصوم (ع) عنوان و تاکید کرد:ارادت به امام خمینی(ره)بدون اعتقاد به مکتب سیاسی ایشان بی مفهوم است و مکتب سیاسی امام خمینی (ره)نیاز اساسی بشریت است.
وی خاطرنشان کرد:ویژگی های عرفانی، کمالات روحی و علمی حضرت امام(ره) در زندگی فردی، اجتماعی و سیاسی ایشان تأثیرات بسزایی نهاده بود.
سرهنگ ملایی با اشاره به تاریخ مبارزات حضرت امام(ره) خاطرنشان کرد: در روز ۱۲ بهمن امام خمینی(ره) در تاریخ انقلاب اسلامی درخشیدند و در ۱۴ خرداد هم این نعمت از کشور گرفته شد و امروز مهم ترین وظیفه ما انتقال مکتب امام راحل به نسل های آینده است.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۴۰۲۱


ارسال