شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ,29 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
از غلامرضا خسروی در زمان دستگیری مقادیر زیادی اسناد اعم از مکتوب و تصویری از مراکز مهم کشور از جمله مراکز و تاسیسات نظامی کشف گردید و مشخص شد که وی این تصاویر را به همراه تصاویر و اسناد دیگری از وقایع کشور در اختیار گروهک تروریستی منافقین و نیز رسانه‌های مرتبط با آن گروهک قرار داده است.
به گزارش سرويس سياسي عصر هامون، یکشنبه(11 خرداد ماه 1393) یکی از عناصر وابسته به گروهک ترویستی منافقین به دار مجازات آویخته شد.

غلامرضا خسروی پیشتر به اتهام محاربه از طریق تلاش موثر برای پیشبرد اهداف گروهک منافقین فعالیت کرده بود. محکوم علیه یاد شده از سال 1360 تا 1365 سابقه دستگیری و محکومیت قضایی در هواداری از جریان نفاق را داشت. وی در بهمن ماه سال 1386 بار دیگر به دلیل ارتباط با این گروهک تحت تعقیب قضایی قرار گرفته بود.

براساس گزارش دادستانی، از نامبرده در زمان دستگیری مقادیر زیادی اسناد اعم از مکتوب و تصویری از مراکز مهم کشور از جمله مراکز و تاسیسات نظامی کشف گردید و مشخص شد که وی این تصاویر را به همراه تصاویر و اسناد دیگری از وقایع کشور در اختیار گروهک یاد شده و نیز رسانه‌های مرتبط با آن گروهک قرار داده است.

نامبرده هم چنین با ارایه کمک‌های مالی به گروهک یاد شده تلاش کرده بود که برخی افراد را به تشکیلات منافقین وصل کند.

همچنین گروهک تروریستی منافقین نیز ارتباط این فرد با این سازمان تروریستی را تایید کرده است، به‌طوری که مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین از وی به عنوان "مجاهد قهرمان" یاد کرده و همچنین در حساب توئیتر سازمان تروریستی منافقین نیز از خسروی به عنوان فعال عضو سازمان مجاهدین(گروهک تروریستی منافقین) یاد شده است.

اما نکته بسیار جالب ماجرای حکم اعدام این عضو سازمان همدردی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه است. به‌طوری که بسیاری از سایت‌های ضد انقلاب به حمایت گسترده از فردی پرداخته‌اند که سازمان متبوعش هزاران ایرانی بی‌گناه را به قتل رسانده است.

تنها سایت و تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی یازده دقیقه گزارش از عضو معدوم گروهک تروریستی منافقین را منتشر و بر روی سایت خود آپلود کرد.

البته حمایت بی‌بی‌سی فارسی از گروهک‌های تروریستی فقط به این مورد برنمی‌گردد و این شبکه سلطنتی پیش از این نیز در زمان جنایات عبدالمالک ریگی معدوم برای او سنگ تمام گذاشت و برنامه‌های بسیاری را ه او اختصاص داد. ریگی معدوم با استفاده از شبکه سلطنتی انگلیس بارها به روی آنتن زنده آمد و صحبت‌هایی را مطرح کرد.

به همراه بی‌بی‌سی بسیاری دیگر از رسانه‌های ضد انقلاب، به سوگواری برای عضو معدوم گروهک تروریستی منافقین پرداختند تا بتوانند گزارش‌های افرادی مانند احمدشهید را تهیه کنند.

 تروریست‌ها لینک خصوصی یوتیوب برای بی‌بی‌سی فرستادند

بی‌بی‌سی فارسی ید طولایی در حمایت و رابطه نزدیک با تروریست‌ها دارد. سال گذشته بی‌بی‌سی به اصطلاح مستندی را به کارگردانی بزرگ‌مهر شرف‌الدین منتشر کرد.

براساس اطلاعات آمده در این مستند، گزارشگر بی‌بی‌سی اذعان به رابطه مستقیم این شبکه با گروه‌های تروریستی در سوریه می‌کند و می‌گوید فیلم‌های مرتبط با مستند را تروریست‌ها در حساب کاربری ویژه بی‌بی‌سی فارسی آپلود کرده‌اند و تلویزیون دولتی انگلیس اولین رسانه‌ای بود که به این فیلم‌ها دست پیدا کرد.

مصاحبه اختصاصی با عبدالمالک ریگی، سرکرده گروهک تروریستی جندالشیطان، مصاحبه با تجزیه‌طلبان و حمایت‌های آشکار از گروهک تروریستی منافقین تنها بخش‌هایی از رابطه تنگاتنگ شبکه سلطنتی انگلیس با تروریست‌ها است.

البته ارتباط گرفتن با تروریست‌های خارجی در سوریه، نشان می‌دهد که بی‌بی‌سی فارسی فعالیت خود را گسترده کرده و با تروریست‌های بین‌المللی آمد و شد می‌کند.

انتهای پیام/ 4030

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۴۰۲۹


ارسال