پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ,9 December 2021
1
Share/Save/Bookmark
۲
اعضای تیم ملی فوتبال ایران پس از سفری ۲۰ ساعته با بوئینگ هواپیمایی امارات، وارد شهر سائوپائولو برزیل شدند. تیم های استرالیا و کرواسی زودتر رسیده بودند. قرار است هر بازی با ۳۴ دوربین تصویربرداری شود و ۳ هزار عکاس نیز دور زمین خواهند بود.
به گزارش سرويس ورزشي عصر هامون، در فاصله یک هفته مانده به آغاز جام جهانی 2014 برزیل، تیم ملی فوتبال ایران بامداد امروز پس از 20 ساعت پرواز وارد شهر سائوپائولو برزیل شد تا اردوی یک هفته‌ای خود را پیش از آغاز جام جهانی برگزار کنند.
قرار است تیم ملی 18 خرداد در دیداری دوستانه به مصاف ترینیداد و توباگو برود.  

هواپیمای تیم ملی فوتبال ایران در سفر به برزیل

* کاروان تیم ملی فوتبال ایران از فردوگاه امام با یک بوئینگ 777 خطوط هوایی امارات که لوگوی جام جهانی برروی آن نقش بسته بود راهی دبی و سپس با پرواز دیگری عازم برزیل شدند.

تیموریان و دژاگه در هواپیما

* پس از ورود تیم ملی به فرودگاه سائوپائولو، اتوبوس ویژه تیم ایران که روی آن به زبان های فارسی و پرتغالی جمله "افتخار پارس" نوشته شده بود، آنها را به هتل منتقل کرد. شهردار سائوپائولو نیز به استقبال ملی پوشان ایران آمده بود.

اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی برزیل

استقبال شهردار سائوپائولو از تیم ملی ایران

 

* قبل از تیم ایران، تیم های کرواسی و استرالیا وارد برزیل شده بودند و 28 تیم دیگر نیز طی امروز و روزهای آینده می رسند.

* تیم ایران در نخستین بازی خود در جام جهانی، از ساعت 23 و 30 دقیقه روز 26 خرداد به مصاف تیم نیجریه می رود.

* اسامی 23 بازیکن نهایی تیم ملی نیجریه اعلام شد که در آن ، فقط نام 5 هافبک به چشم می خورد که تعداد آنها از مهاجمان این تیم کمتر است اما در تیم بوسنی، تنها دو مهاجم حضور دارد.

* فیفا اعلام کرد؛ در پایان رقابتهای جام جهانی ، جوایزی را به بهترین بازیکن ، بهترین گلزن ، بهترین دروازه بان ، بازی جوانمردانه و همچنین بهترین بازیکن جوان خواهد داد . همچنین در پایان هر بازی ، بهترین بازیکن زمین معرفی می شود .

* مرحله پایانی فروش 180 هزار بلیت باقی مانده جام جهانی 2014 ، از امروز بصورت آنلاین آغاز می شود .

* درآمد فیفا از حق پخش تلویزیونی بازیهای جام جهانی پیش از آغاز رقابت ها  1 میلیارد و 386 میلیون دلار بوده است که این مبلغ با شروع مسابقات ، افزایش می یابد .

* برای هر بازی جام جهانی، 34 دوربین و سه هزار تصویربردار از 48 کشور دنیا در اطراف زمین مستقر خواهد بود.
 

انتهاي پيام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۴۰۹۹
مرجع : شبكه خبر


ارسال
حجت
United States
۱۳۹۳/۰۳/۱۷ ۲۱:۴۱
3 هزار تصویر بردار؟ صبر کن یه ذره فک کنم !!!