روستاهای خاش در محاصره سیل / خانواده های بی سرپناه در چادر های امدادی پناه گرفتند

تفتان ما , 15 مرداد 1392 ساعت 12:55

بارش باران در دهستان ها و روستاهای اطراف شهرستان خاش باعث شده است که بسیاری از رودخانه های محلی طی دو روز گذشته شده طغیان و نیز موجب تخریب بسیاری از واحد های مسکونی در روستاهای این شهرستان شد.


به گزارش عصر هامون، بخشدار نوک آباد گفت : بارندگی ها و طوفان ها سبب آبگرفتگی چند منزل شده که با تلاش کارکنان جمعیت هلال احمر با اهداء چادر ساکنین این منطقه اسکان موقت یافته .

علی کرد اظهار داشت : طی چند روز گذشته بارندگی توام با طوفان که در چندسال گذشته در منطقه نوک آباد بی سابقه بوده متاسفانه ۲۰ میلیارد ریال به تاسیسات واحدهای اراضی کشاورزی ، باغی دهستان گوهرکوه خسارات وارد نموده است .

وی ادامه داد : این بارندگی ها و طوفان ها سبب آبگرفتگی چند منزل شده که با تلاش کارکنان جمعیت هلال احمر با اهداء چادر ساکنین این منطقه اسکان موقت یافته .

وی تصریح کرد : در پی اطلاع این خبر امام جمعه و فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان خاش از دهستان گوهرکوه و بازدید از نزدیک مشکلات و معظلات این منطقه را بررسی قرار دادند .
انتهای پیام/۹۰۳۱


کد مطلب: 5418

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/5418/روستاهای-خاش-محاصره-سیل-خانواده-های-بی-سرپناه-چادر-امدادی-پناه-گرفتند

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/