شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ,29 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
در پی حادثه تصادف سرویس دانش آموزان با موتورسیکلت در جاده روستایی اسپه به دهستان ایرندگان مدیر آموزش و پرورش خاش و جمعی از مسئولین این اداره با حضور در بیمارستان امام خمینی ( ره ) خاش از آنان عیادت کردند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از تفتان ما،مدیر آموزش و پرورش خاش و جمعی از مسئولین این اداره از مصدومین حادثه تصادف سرویس مدرسه ، باحضور در بیمارستان امام خمینی ( ره ) خاش عیادت کردند .
مدیر آموزش وپرورش خاش در حاشیه این عیادت  ، با بیان اینکه آموزش و پرورش در روند بهبودی مصدومین از انجام هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد، اظهار داشت : آموزش و پرورش در زمینه پزشکی نیز همانند سایر زمینه ها پیشرفت خوبی داشته و با تمام توان آمادگی دارد تا در راستای بهبودی هرچه سریع تر مجروحین و مصدوین این حادثه هر اقدام لازم را انجام دهد.
وی افزود : از همان لحظه اعزام مصدومان دستورات لازم به رییس شبکه بهداشت ودرمان ابلاغ شد تا از کادر پزشگی مجرب برای درمان این عزیزان استفاده نمایند .
کوچکزایی تصریح کرد : بیشتر مصدومان از این بیمارستان ترخیص شدند و تعدادی از دانش آموزان مصدوم با توجه به جراحات وارده نیاز به جراحی داشتند که خوشبختانه عمل آنان با موفقیت انجام شده و به زودی ترخیص خواهند شد .
به گزارش خبرنگار اجتماعی تفتان ما ، مدیر آموزش و پرورش خاش در نخستین ساعات بستری شدن این مصدومین بر بالین حادثه دیدگان حاضر شده و ضمن بررسی آخرین وضعیت مداوای آنها، توصیه های لازم را به پزشکان معالج برای بهبود سریعتر دانش آموزان ارائه دادند. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۴۲۲۸


ارسال