سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۴۸
تصادف در محور چابهار – سرباز یک کشته و ۴ مجروح برجای گذاشت
 
رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: برخورد یک دستگاه خودرو پراید با یک دستگاه تویوتا به دلیل تجاوز به چپ در محور چابهار - سرباز یک کشته و چهار مجروح برجای گذاشت.
به گزارش سرویس حوادث عصر هامون به نقل از چهاربهاران، محمدرضا کورسی در این باره اظهار داشت: در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی در کیلومتر ۳۲ محور چابهار- سرباز بلافاصله کارشناسان انتظامی و پلیس راه در محل حادثه حاضر شدند.
وی افزود: در این حادثه یک دستگاه سواری پراید به علت تجاوز به چپ با یک دستگاه وانت تویوتا به صورت رخ به رخ برخورد که بر اثر این حادثه یک تن از سرنشینان سواری پراید در محل فوت و چهار تن از سرنشینان دو خودرو نیز مجروح که برای مداوا به مراکز درمانی انتقال داده شدند.
رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان برای پیشگیری از وقوع سوانح در رانندگی‌های شبانه به رانندگان توصیه کرد: در مواقعی که قصد رانندگی در شب را دارند شیشه خودروی خود را کاملا تمیز و از سالم بودن چراغ‌های وسیله نقلیه اطمینان حاصل کنند و اگر در طول مسیر احساس خستگی و خواب آلودگی می‌کنند، از ادامه رانندگی خودداری و استراحت کنند.
کورسی بیان کرد: رانندگان هرگز به نور بالای اتومبیل‌هایی که از روبه‌رو می‌آیند خیره نشوند بلکه حاشیه سمت راست یا خط سفید وسط جاده را نگاه کنند و از ارتکاب حرکات مخاطره آمیز از قبیل سبقت‌های بی مورد، سرعت‌های غیر مجاز و انحراف به چپ خودداری کنند و رعایت قوانین و مقررات و سرعت مطئنه در شب ضامن سلامتی و سفر ایمن برای برای راننده و سرنشینان وسیله نقلیه است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۴۳۱۲


ارسال