سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ,2 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۴
دردسرساز شدن ازدواج مخفیانه پادشاه اسبق سعودی+تصویر
 
وکیل "عبدالعزیز بن عبدالله" پادشاه فعلی عربستان به نمایندگی از وی به خانم "جنان حرب" گفته آماده است به قول پدرش عمل کند و در جلسه دادگاه دیروز دوشنبه، مبلغ ۲۰ میلیون دلار و سند دو ملک در مرکز لندن را به وی داد.
به گزارش سرويس بين الملل عصر هامون، در ادامه سلسله فسادهای خاندان آل سعود حدود دو سال پیش ماجرای ازدواج مخفیانه پادشاه اسبق سعودی "فهد بن عبدالعزیز" با خانم "جنان حرب" که یک شهروند انگلیسی فلسطینی تبار است، فاش شد.

"جنان حرب" در آن زمان در شکایتی به یکی از دادگاه‌های انگلیس گفت که سالهاست نفقه خود را دریافت نکرده و خواهان پرداخت آن از سوی آل سعود است. "فهد بن عبدالعزیز" در سال ۲۰۰۵ فوت کرد اما "جنان حرب" ادعا می‌کند که فهد قول تامین تمام طول زندگی‌اش را داده است در حالیکه از سال ۱۹۷۰هیچ پولی دریافت نکرده است. "جنان" در سال ۱۹۶۸ در حالیکه ۱۹ سال بیشترنداشت مخفیانه با فهد ازدواج کرد.

دیروز دوشنبه جدیدترین جلسه دادگاه این پرونده برگزار شد و وکیل "عبدالعزیز بن عبدالله" پادشاه فعلی عربستان به نمایندگی از وی به خانم "جنان حرب" گفته آماده است به قول پدرش عمل کند و مبلغ ۲۰ میلیون دلار و سند دو ملک در مرکز لندن را به وی داد.

از آنجایی که اطلاعات کمی در مورد زندگی شخصی فهدبن عبدالعزیز وجود دارد "جنان حرب" در سخنانی گفت: در حال حاضر درخواست‌های بسیاری برای چاپ خاطراتم و یا ساخت فیلم از روی آن وجود دارد اما هنوز تصمیمی نگرفته ام.

 


انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۴۴۷۱
مرجع : عرش نیوز


ارسال