سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ,25 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۰
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور در جمع مردم سیستان:
منطقه سیستان به دلیل داشتن شهیدانی نظیر عالی و میرحسینی دارالولایه است
 
رییس به سازمان بسیج مستضعفین کشور در جمع مردم سیستان گفت: منطقه سیستان به دلیل داشتن شهیدانی نظیر عالی و میرحسینی دارالولایه است.
به گزارش سرویس سیاسی عصر هامون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان، سردار محمد رضا نقدی در جمع مردم ولایتمدار و شهید پرور زابل با تبریک ولادت منجی عالم بشریت اظهار کرد: همه ما منتظر ظهور منجی عالم هستیم تا با ظهور خود تمام ظلم و ستم ها و جهالت را از بین ببرد و برای اینکار نیاز به انتظار و آمادگی است؛ پس باید خود را آماده پذیرای از ایشان بکنیم.
وی صداقت را از ویژگی های مهم یک انسان منتظر برشمرد و افزود: خداوند به ظهور یک منجی وعده داده است و این وعده الهی حق است و به یقین تحقق خواهد پیوست.
سردار نقدی یاداور شد: سرزمین سیستان با داشتن شهیدانی نظیر عالی، میرحسینی و امثال آن دار الولایه است و با داشتن این افتخارات انتظار مردم و مسئولین از این منطقه بیشتر است.
وی با اشاره به مسایل مهم سیاسی روز ادامه داد: سیستان سرزمین مجاهدانی است که فی سبیل الله جان خود را برای دفاع از ولایت از دست دادند و همچنین اضافه کرد: شما مردان و زنان دارای مقام بزرگی هستید.
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور خطاب به اعضای صالحین حاضر در همایش گفت : حلقه های شجره طیبه صالحین محل یادگیری هستند و باید بصیرت لازم را ایجاد کنند.
وی در ادامه با تاکید بر ترویج فرهنگ کار و تلاش در بین حلقه های صالحین بیان داشت: شبکه های ماهواره ای منشا مفاسد هستند و موجب از هم پاشیدگی نظام خانواده می شوند.
سردار نقدی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت و نقش مهم مادر در خانواده اشاره کرد و افزود: مادران مربی، استاد و مدیریت یک خانه را عهدار هستند .
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۴۴۸۳


ارسال