سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ,4 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۶
دوست ندارم به من بگویند قاتل پرسپولیس!
 
مهاجم تيم فوتبال مس كرمان گفت: «احترام فوق‌العاده‌ای برای تیم پرسپولیس و آقای دایی قائل هستم.»
به گزارش عصر هامون، وقتی یک مهاجمی در فقط یک بازی مقابل پرسپولیس توانسته به تنهایی هر دو گل تیمش را به ثمر برساند، نباید به او قاتل پرسپولیس گفت؟! صحبت از مصطفی شجاعی است که در آستانه بازی مس کرمان و پرسپولیس گفتگويي با وی ترتیب دادیم.


* تا به حال چند بار مقابل پرسپولیس بازی کرده‌ای؟
- فقط یک بار و آن هم بازی رفت فصل گذشته در کرمان مقابل پرسپولیس بود که لطف خدا شامل حالم شود و دو گل زدم، اما متاسفانه در بازی برگشت به علت سه اخطاره بودن محروم شدم و نتوانستم بازی کنم.


* پس با این حساب تو را می‌توان قاتل پرسپولیس نامید؟
- نه، آزار من به یک مورچه هم نمی‌رسد (می‌خندد و ادامه می‌دهد)، اصلا به کری خواندن و این مسایل اعتقادی ندارم. دوست هم ندارم به من بگویند قاتل پرسپولیس... تمام تلاشم را می‌کنم که بازیکن مفیدی برای مس کرمان باشم و شعار هم نمی‌دهم، ولی سه امتیاز بازی و برد تیم مس برایم مهم‌تر از گلزنی است.


* یعنی برای سه امتیاز به تهران می‌آیید؟
- مطمئن باشید مس کرمان صددرصد برای نباختن به تهران می‌آید و در این میان نیم‌نگاهی هم به برد داریم و امیدواریم بتوانیم روی اشتباهات حریف و تیزهوشی بازیکنان مس کرمان به هر سه امتیاز برسیم. البته حتما از قول من بنویسید که احترام فوق‌العاده‌ای برای تیم پرسپولیس و آقای دایی قائل هستم.


* ولی پرسپولیس در خانه بازی می‌کند و...
- قبول دارم که بازی بسیار سختی پیش‌روی ماست، اما واقعیت امر این است که در لیگ ۱۶ تیمی فاصله تیم‌ها آنقدر نیست که یک تیم از پیش برنده یا تیمی دیگر از پیش بازنده باشد و بر همین اساس ما هم به این مسابقه امیدواریم. هر چند قبول دارم که اگر من و همبازیانم با توجه به رتبه ششمی فصل قبل به میدان برویم، ممکن است دچار مشکل شویم.


* به نظر تو با چه تفکری باید مقابل پرسپولیس به میدان بروید؟
- من در حدی نیستم که بخواهم حرفی بزنم یا نصیحتی کنم، چون تیم ما بزرگتری مثل محمودخان یاوری را دارد، اما به شخصه تصور می‌کنم باید با این تفکر به میدان برویم که امسال سال جام‌جهانی است و هر یک از ما می‌توانیم شانس دیده شدن از سوی آقای کی روش را داشته باشیم.


* دو مساوی پی در پی در هفته‌های ابتدایی لیگ برای مس کرمان خوب نیست، قبول نداری؟
- چرا، ولی از نظر روانی نیز باعث شده تا همه بازیکنان ما احساس شکست‌ناپذیری نیز داشته باشند!


* برخی منتقدان حضور چند بازیکن لیگ یکی در ترکیب مس کرمان را پاشنه آشیل این تیم می‌دانند، نظر تو در این رابطه چیست؟
- اصلا و ابدا این حرف‌ها را قبول ندارم. خود من از لیگ دسته اول به مس کرمان ملحق شدم و به لطف خدا توانستم به هدفم برسم، بنابراین ضمن احترام برای تمامی منتقدان و کارشناسان باید به این بازیکنان فرصت داد تا شایستگی‌های خود را به نمایش بگذارند.


* و بالاخره حرف پایانی؟
- برای مهدی کریمیان آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم این بازیکن خوب تراکتورسازی را بار دیگر سرحال و سلامت در میادین فوتبال ببینم. من فصل گذشته با مهرداد، برادرش همبازی بودم و می‌دانم خانواده‌ای تحصیلکرده و بسیار مودب هستند.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۴۵۶
مرجع : جام نیوز


ارسال