مدیر کمیته امداد سیب و سوران خبر داد؛

اهدای ۱۲۰ میلیون ریال جهیزیه نقدی به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد سیب سوران

28 خرداد 1393 ساعت 7:35

مدیر کمیته امداد سیب و سوران از اهدای مبلغ 120 میلیون ریال جهیزیه نقدی به 6 نفر از نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد سیب و سوران به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) خبرداد.


به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از سیب و سوران،لعل بخش دهواری به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) در مراسم اهداء جهیزیه نقدی به نوعروسان سیب سوران اظهار داشت: دوره جوانی از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار است.
مدیر کمیته امداد سیب و سوران بیان کرد: باید لحظه لحظه دوران جوانی را غنیمت شمرد چراکه بنا به فرموده امام علی (ع) « دو چیز است که کسی ارزش و اهمیت آن را نمی شناسد مگر وقتی که آن را از دست دهند، یکی جوانی و دیگری سلامتی می باشد».
دهواری اضافه کرد: عبادت خداوند در دوره جوانی از اهمیت زیادی برخوردار است و هیچ گاه عبادت خداوند در دوره جوانی با عبادت خداوند در دوران پیری برابر نخواهد بود.
گفتنی است در پایان این مراسم به تعداد ۶ نفر از نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد سیب و سوران جهیزیه نقدی به ارزش ریالی ۱۲۰ میلیون پرداخت شد.
انتهای پیام/4382


کد مطلب: 54786

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/54786/اهدای-۱۲۰-میلیون-ریال-جهیزیه-نقدی-نوعروسان-تحت-حمایت-کمیته-امداد-سیب-سوران

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/