چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۳۳
در دیدار جدگال با مردم زرآباد مطرح شد؛
راه موصلاتی بین چاهان نیکشهر و بخش زرآباد شهرستان کنارک تکمیل می شود
 
نماینده مردم شهرستانهای چابهار،کنارک،نیکشهر و قصرقند با حضور در بین مردم بخش زرآباد گفت:راه چاهان نیکشهر به بخش زرآباد کنارک به زودی تکمیل می شود.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از طلوع کنارک،یعقوب جدگال اظهار داشت: با پیگیرهای فراوان بنده از طریق معاونت راه روستایی وزیر راه و شهرسازی راه روستای چاهان به زرآباد تأمین اعتبار شده و به زودی تکمیل خواهد شد.
وی ضمن دیدار با ریش‌سفیدان،معتمدین و جمعی از جوانان بخش زرآباد شهرستان کنارک درخصوص پیگیری مشکلات و مسائل روز حوزه انتخابیه بحث و تبادل نظر کرده و راهکارهایی برای رفع کمبودها و مشکلات ارائه گردید.
جدگال در این دیدار با دادن قول مساعد در خصوص پیگیری و رفع مشکلات از طریق مسئولین مربوطه گفت: بخش زرآباد قطب کشاورزی جنوب استان سیستان و بلوچستان است.
وی ادامه داد:بعضی از محصولات کشاورزی در چهار فصل سال در این منطقه کشت می شود اما به دلیل نبود صنایع تبدیلی ازجمله سردخانه مناسب،نبود کارخانه جات فروآری محصولات کشاورزی،کشاورزان این منطقه متحمل ضرر و زیان شده اند.
وی تصریح کرد: کشاورزان منطقه باید توسط جهاد کشاورزی در خصوص علم روز کشاورزی آشنا شوند تا کشاورزی سنتی منطقه به کشاورزی نوین و پیشرفته تبدیل شود.
عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: بنده به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تلاش می کنم تا با رایزنی از طریق مسئولان کشوری برای افزایش اعتبارات عمرانی و فرهنگی جنوب استان سیستان و بلوچستان و در نتیجه کمک به مردم اقدام نمایم.
جدگال خاطرنشان کرد: عزم مسئولین برای رفع محدودیت و محرومیت مردم با جدیت بیشتر پیگری می شود تا از این طریق بتوانیم حق مردم را ادا نمائیم.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۴۸۶۹


ارسال