تمجید سایت فیفا و ستارگان فوتبال جهان از بازی ایران و انتقاد از داور صربستانی + تصویر

سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان , 1 تير 1393 ساعت 9:50

سایت فدراسیون جهانی و همچنین برخی از کارشناسان فوتبال جهان ضمن تمجید از ایران از داور این دیدار انتقاد کردند.


به گزارش سرويس ورزشي عصر هامون، سایت فدراسیون جهانی فوتبال در پایان بازی ایران و آرژانتین نوشت: آرژانتین با تشکر از لیونل مسی کاپیتان و ستاره خود با گل دقایق آخر سه امتیاز از ورزشگاه مینرائو با خود به همراه برد.

ایران باید به خاطر یکی از منظمترین بازی هایی که تا به حال در این تورنمت دیده ایم، مورد تحسین واقع شود. "تیم ملی" باید به خاطر تلاش هایش در این بازی و موقعیت های گل ایجاد شده به خود افتخار کند. اما مسی عملکرد فوق العاده ای مانند همیشه نشان داده و هیچ راهی برای دفع ضربه وی توسط حقیقی نبود.

تیم آرژانتین با این نتیجه به مرحله یک شانزدهم صعود کرد.

مایکل اوون: دژاگه ارزش واقعی اش را مقابل آرژانتین نشان داد

پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی ایران برابر ارژانتین و بازی بسیار نزدیک برابر این تیم مایکل اون بازیکن سابق تیم ملی انگلیس گفت: اشکان دژاگه در بازی مقابل ارژانتین عالی ظاهر شد و ارزشش را نشان داد.

من پیش از این وی را در رقابت های لیگ برتر دیده بودم. او در فولام درخشش خوبی داشت و اطمینان دارم در فصل آینده مورد توجه تیم های زیادی قرار خواهد گرفت.

مفسر فوتبال و سر مربی سابق سلتیک:صحنه پنالتی را بارها آهسته دیدیم داور اشتباه کرد و پنالتی ایران رانگرفت

 نیل لنون بازیکن و مربی سابق باشگاه سلتیک که کار تفسیر لحظه به لحظه بازی ایران و آرژانتین را برای رسانه های خارجی انجام می دهد در مورد خطای محوطه جریمه روی اشکان دژاگه نوشت: به نظرم داور باید به نفع ایران پنالتی اعلام می کرد. خطا را در صحنه بسیار آهسته مرور کردیم و پنالتی برای ایران قطعی بود.

عملکرد نیمه دوم ایران برای کارشناسان خارجی بسیار جالب توجه است. این کارشناسان تاکید دارند که در نیمه دوم همه چیز حول محور ایران بوده است.

لنون در مورد عملکرد کلی ایران نیز نوشت: ایرانی ها برای هر توپی می جنگند و در بسیاری از موقعیت ها هم برنده می شوند.

 
انتهای پیام/ 4030


کد مطلب: 55007

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/55007/تمجید-فیفا-ستارگان-فوتبال-جهان-بازی-ایران-انتقاد-داور-صربستانی-تصویر

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/