سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ,25 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۳
درد و دل اهالی ایرندگان خطاب به استاندار
 
استاندار از شما انتظار داشتیم در سفر اخیر به شهرستان خاش بر اساس عدالت اجتماعی ،ایرندگان را فراموش نمی کردید و بر اساس تدبیر مدبرانه خویش بارقه ی امیدی برای مردم مظلوم و اقشار آسیب پذیر بخش ایرندگان ایجاد می نمودید.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون؛ پس از سفر اخیر استاندار سیستان و بلوچستان اهالی بخش ایرندگان این شهرستان با ارسال نمابری به پایگاه خبری تفتان ما خواستار انتشار این نامه شدند.
در این نامه آمده است :
با عرض سلام و احترام محضر مبارک استاندار فرزانه و فرهیخته استان سیستان و بلوچستان.
ایرندگان دیار فرهنگیان به علت عمق محرومیت نسبت به بخش های نوک آباد و مرکزی شهرستان خاش و عدم استقرار ادارات با توجه به گذشت بیش از ده سال از ایجاد بخشداری ، متأسفانه همواره مورد بی توجهی و بی مهری مسئولین قرار گرفته است . در صورتی که از ظرفیت ها و جاذبه های متعدد و متنوعی از جمله نیروی انسانی سالم و صادق ، رشته کوه بیرگ، غار های بسیار جالب و جاذب ، فضای بسیار زیبای نخیلات و شالیزارها و امثالهم برخوردار می باشد، لذا از حضرتعالی و سایر مسئولین انتظار داشتیم در سفر اخیر به شهرستان خاش بر اساس عدالت اجتماعی ،ایرندگان را فراموش نمی کردید و بر اساس تدبیر مدبرانه خویش بارقه ی امیدی برای مردم مظلوم و اقشار آسیب پذیر بخش ایرندگان ایجاد می نمودید.
منتظر حضور سبز و گرم حضرتعالی به منظور عمران و آبادانی و رفع موانع ترقی و تعالی بخش ایرندگان هستیم.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۵۰۴۶


ارسال